Toto pečivo som po prvýkrát ochutnala v Holandsku a kedže bolo skutočne vynikajúce, rozhodla som sa ho pripraviť aj doma. Pečivo je typické svojou kôrkou pripomínajúcou tigriu srsť. Vďaka ryžovej múke je na povrchu krásne chrumkavé a vo vnútri mäkké a nadýchané. Možno vás zaskočí netradičná príprava, kedže kôrka a cesto sa pripravujú oddelene. Ale...

Dutch Crunch Bread: Made with a rice flour topping that cracks into an attractive leopard pattern.

Úžasné cesnakové žemle máte hotové do 30 minút a ohromíte nimi celú rodinu. Sú tak jednoduché a chutné

Úžasné cesnakové žemle máte hotové do 30 minút a ohromíte nimi celú rodinu.

Upečte si domácí chléb s bazalkou - DIETA.CZ

Hearty Whole Grain Basil Bread. This recipe also includes a sandwich you can make using the bread that sounds delicious!

Francouzské bagety            Dnes pro vás máme recept, díky kterému si budete moct dopřát domácí bagetku a zakousnout se tak do čerstvé křupavé kůrky. Tyto bagety nepotřebují hodně práce, ale je třeba je začít připravovat s předstihem, protože o vynikající chuť i texturu se postará pomalá fermentace.

Francouzské bagety Dnes pro vás máme recept, díky kterému si budete moct dopřát domácí bagetku a zakousnout se tak do čerstvé křupavé kůrky. Tyto bagety nepotřebují hodně práce, ale je třeba je začít připravovat s předstihem, protože o vynikající chuť i texturu se postará pomalá fermentace.

Chleba bez mouky | Hodně domácí

Chleba bez mouky | Hodně domácí

Jak udělat "věčný" kvásek na domácí chleba

Jak udělat "věčný" kvásek na domácí chleba

Mnoho ľudí by si rado doma pripravilo svoj vlastný chlieb, mnoho z nich ale odradí jedna vec – zložitá príprava. Veľmi často trvá príprava domáceho chleba veľa času, ktorý väčšina ľudí bohužiaľ nemá. Recept na domáci chlieb, ktorý si dnes ukážeme je jednoduchý a zvládnete ho pripraviť už za pár minút  Ingrediencie – 600 g hladkej múky – 300 ml vody

Prílohy Archives - Page 6 of 7 - Báječná vareška

Jak na nekynutý semínkový chléb bez mouky | bezlepkový recept

Jak na nekynutý semínkový chléb bez mouky

Jak na nekynutý semínkový chléb bez mouky | bezlepkový recept

Jak na nekynutý semínkový chléb bez mouky

Fitness pečivo bez múky - Báječné recepty

Náhrada pečiva: Fitness recept na tvarohové pečivo bez múky - chillin.

Pinterest
Search