Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

Počas sezóny je k dispozícii čerstvá zelenina zo záhrady, na mimosezónne obdobie si ju môžeme rozličným spôsobom zakonzervovať. Určite máte svoje osvedčené recepty na výrobky, ktoré u vás nemôžu chýbať. My vám na spestrenie sortimentu prinášame niekoľko tradičných aj netradičných návodov nielen na zaváranie.

2

Skvelá večera, ktorej príprava vám zaberie len 5 minút času. Vyskúšajte skvelé a ľahké jedlo, ktoré zasýti a zároveň nezaťaží organizmus pred nočným odpočinkom.

Úžasne chutný karfiol z rúry, ktorý chutí ako vyprážaný!

Na přípravu budete potřebovat: Nebudu psát žádné gramáže, všeho podle chuti a počtu strávníků brambory uvařené ve slupce, oloupané ...

Zdravá a rychlá majonéza z dýně hokaido | FoodClub.cz

Dýňové recepty a inspirace na pokrmy z dýně. Dýně Hokaido, potěšení podzimní kuchyně. To nejlepší z dýně? Dýňová polévka Hokaido jako od Pohlreicha, nebo snad dýňovou pomazánku?. Hokkaido či Hokaido není snobský rozmar, Hokaido je dobrá. Když nastane čas dýní. Nebojme se „kousnout“ do Hokaida. Recepty: dýňové polévky, nákypy, řízečky, špízy a citronový krém z dýně Hokaido.

Jednoduché a pritom vynikajúce jedlo, ktoré môžete podávať ako chuťovku s obľúbeným dressingom alebo ako skvelé hlavné jedlo. Neváhajte a vyskúšajte aj vy túto delikatesu!

Nové zemiaky s cesnakovou omáčkou