Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

Fantastické rezy s vaječným likérom a parížskou šľahačkou - fotopostup, s ktorým to zvládnete každý

"Rezy sú luxusné, piekla som ich na rodinnú oslavu, všetci chceli recept! Niečo tak dobrého, a pritom jednoduchého na prípravu, som dlho nejedla ani v cukrárni."

pin 5

Do hrnce nalijeme 400 ml mléka, osladíme lžící cukru, rozlámeme do něj celou čokoládu na vaření a oh...

pin 1

Turecké koláče se skořicí a ořechy

Chutné, ořechově - skořicové turecké koláče. Kombinovat je můžete s různými náplněmi, na které máte chuť. Mňam!

14 najlepších receptov na jablkové koláče, na ktorých si určite pochutnáte

Jablká sú najčastejším ovocím, ktoré pestujeme v sadoch alebo vo svojich záhradách. Z jabĺk vieme pripraviť rôzne pokrmy, či už detské výživy, jablkový kompót, pečené jablká...

Easy Homemade Flour Tortillas

The dough for Easy Homemade Flour Tortillas came together, quickly, in my Bosch Universal Plus mixer. I divided the dough into fourths, then each fourth into thirds, to make 12 pieces. I flattened each dough ball, covered them and let them rest for about 15 minutes. Then all I had to do was roll each one into the size I wanted and cook it in my cast iron skillet. DELISH! Stop by Busy-at-Home to get the recipe!

Garlic Lemon and Parmesan Oven Roasted Zucchini

Garlic Lemon and Parmesan Oven Roasted Zucchini "You are going to LOVE the flavor of this zucchini.....they are incredibly easy to make!" | CookingClassy.com

Recept som dostala od kamarátky potom,ako sme tieto palice ochutnali. Ona ich vraj pečie každý víkend. U nás by sa tiež minuli,len mne sa akosi nechce. Ale na výnimočné akcie a príležitosti sa to skutočne oplatí. Hlavne tam,kde je niečo dobré na vypitie...ako víno a pivko.

выпечка

Valya é um milagre.