Pečivo-bread

36 Piny33 fanoušků

Recept je pro domácí pekárnu, ale já tuhle várku dělala ručně a nechala kynout na topení. Udělat kvá...

pin 39
heart 1

Tento recept je pomerne narocny na cas, ale nastesti ne na praci:), takze za 3hodinky chleba mit neb...

pin 3

"Lepšie kysnuté cesto som v ruke ešte nemala, skvele sa s ním pracuje a doslova vám kysne pod rukami. Žemličky nestihli ani vychladnúť a boli zjedené."

pin 1

Těsto z jogurtu je nadýchané, jemné a zároveň i na povrchu křupavé. Vynikající francouzské bagety.

Nekynuté sýrové pečivo s cibulkou a šunkou - DIETA.CZ

Velikonoční mazanec podle receptu z fary

Po 8-12ti hodinách (ale třeba i po 6ti,všechno je to o teple pro to těsto a jak hutný nebo nadýchaný chléb preferujete) Těsto vyndáme na...

Som týmto mojím výrobkom tak nadšená, že ho musím spropagovať a dúfam, že ho vyskúšate, lebo je to tak jednoduché, že určite veľa nádejných pekárov sa bojí tento recept použiť, nakoľko je až neuveriteľne nepracný. Týmto ďakujem hobby.idnes.cz, kde som ho našla.

0098. recept na kvásek z žitné mouky od Marietty - recept pro domácí pekárnu

Na internete je viac chlebov označených ako Írsky chlieb. Ide o nekysnutý chlieb bez droždia alebo kvásku, ktorý sa ľahko a rýchlo pripraví. Vybrala som tento recept a vyskúšala som ho. Írsky chlieb som pripravila zo špaldovej múky a jogurtu, miesto kvásku sa dáva soda bicarbona. Chlieb má chrumkavú múčnu kôrku, je nadýchaný, mäkkučký a vláčny i na druhý deň, vynikajúcej chuti, je veľmi zdravý a je požehnaním pre chorých s tráviacimi ťažkosťami, zoslabnutých a diabetikov i zdravých.

Pinterest • Celosvětový katalog nápadů
Search