Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

PlayHugeLottos Na Świecie

21 Piny23 fanoušků

Pierwsze losowanie UK Lottery z 19 listopada 1994 roku.

pin 1
heart 1

Już wkrótce PlayHugeLottos dla rumuńskich graczy www.superloterii.com

Zwycięzca konkursu Monako GP 2013: Pani K. poznaje niemieckiego kierowcę drużyny Force India, Paula di Resta

Nasz szczęśliwy zwycięzca konkursu Monako GP 2013 udał się do Monako, aby na żywo oglądać jedno z największych sportowych wydarzeń – Grand Prix Formuły 1. Nasz zwycięzca, Armin K. podzielił się także zdjęciami z wycieczki. Oto Armin K. wraz z żoną w 5-gwiazdkowym hotelu Royal Riviera, w którym spędzili 4 noce.

LottaRewards.com jest to oficjalny program afiliacyjny PlayHugeLottos.com. Ten wszechstronny program partnerski daje Ci możliwość promowania loterii oferowanych przez PlayHugeLottos.com (w Twoim własnym języku) i zarabiania dożywotnej prowizji od wszystkich graczy, którzy zapiszą się poprzez Ciebie. www.lottarewards.com

Wygrana I stopnia w EuroJackpot lotto poprzednio limitowana była tylko do 12 kumulacji. Jednak teraz zasady zostały zmienione i jackpot może kumulować się tak długo, aż osiągnie maksymalną kwotę €90.000.000. Gdy limit jackpotu zostanie osiągniety, jakiekolwiek dodatkowe fundusze zostaną dodane do wygranej II stopnia.

Największa hiszpańska loteria El Gordo de Navidad z pulą nagród €2 300 000 000 teraz dostępna na PlayHugeLottos.com.

Witryna PlayHugeLottos.com w latach 2000nych - PlayUKLottery.com

Pierwsza oryginalna wersja strony PlayHugeLottos pod dawniejszą nazwą PlayUKLottery.com z 1998 roku

Zagraj na hiszpańskiej letniej loterii El Gordo de Verano 6 lipca 2013! Losy już w sprzedaży - http://www.playhugelottos.com/pl/play/show/lotto/20.html Zasady letniej loterii El Gordo de Verano są takie same jak El Nino, z taką samą pulą wygranych wynoszącą €140 milionów oraz pulą jackpotu sięgającą €20 milionów.