Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

Jídlo a pití

132 Piny23 fanoušků

Recept na Domácí sušená rajčata

pin 2

Tento recept mám veľmi rada, pretože je lacný a zemiakové pagáče sú nielen mäkučké a šťavnaté, ale dlho vydržia a nestvrdnú. Pečiem ich väčšinou vtedy, keď mi ostanú varené zemiaky, alebo keď idem k obedu robiť zemiakový šalát, či opekané zemiaky (varené v šupkách). Uvarím len o dva viac, aby bolo na pagáče :-)

pin 1

Tento recept na pľundrové cesto je z tých babičkovských receptov. Čo sa týka prípravy, je troška náročnejší na čas, ale výsledok po upečení je fantastický. Z tohto cesta môžete robiť rôzne tvary koláčov a koláčikov.

pin 1

Dobrota, po ktorej sa u nás doma vždy len tak zapráši. Tieto placky sú vynikajúce nielen ako chutný obed, ale skvele sa hodia aj ako príloha ku grilovaným pochúťkam.

pin 1

Prudko návyková domáca papriková pomazánka

Vynikajúca!!! A to som si myslela, že budem mať zásobu na zimu, ale nejako sa všetka pojedla. Tak sa musím znovu pustiť do zavárania, veď paprík je teraz v záhrade plno.

pin 1

German potato salad with bacon

German potato salad with bacon - German potato salad is served warm and not cold, and includes crispy bacon and vinegar. It’s an easy and authentic recipe that originates from southern Germany.

Italská kuchyně pro Čechy a Slováky - Pečené kuřecí řízky jsou skvělým druhým chodem, který má hned několik předností. Oproti klasické smažen�

Najlepšie recepty zo starého chleba