Ein saftiger Möhrenkuchen (Rüblikuchen) gehört einfach zum Osterfest. Diesen köstlichen Karottenkuchen ohne Mehl liebt die ganze Familie!

Wunderbar saftiger Karottenkuchen

Ein saftiger Möhrenkuchen (Rüblikuchen) gehört einfach zum Osterfest. Diesen köstlichen Karottenkuchen ohne Mehl liebt die ganze Familie!

Found on postila.ru

Выпечка

s láskou: Ganache: Najlepšia čokoládová poleva na svete

Checkout the best dark chocolate ganache recipe on the net! Once you learn this easy cooking technique you will impress almost.

Mám veľmi rada sladké čo je na mne aj vidieť a preto ak už mlsať, tak trošku zdravšie. Včera som upiekla mrkvovú tortu so stéviou miesto cukru a urobila som želé cukríky z púpavového čaju. Púpavy máme na záhrade neúrekom tak som si nie len že veľa dala sušiť, ale aj skúsila nový recept. Tieto cukríky sa dajú urobiť z ovocnej šťavy, džúsu alebo silného bylinkového čaju.

Mám veľmi rada sladké čo je na mne aj vidieť a preto ak už mlsať, tak trošku…

@mia2404  sem pridala úžasný nápad, upiecť trdelníky na prázdnych plechovkách. Tak som si povedala, že to skúsim, ale z iného cesta a iným postupom ako ona. Recept na cesto je zo starej kuchárskej knihy a podľa zloženia som dúfala, že budú také dobré ako tie, čo nám na internát nosila Klárika z Unína.

@mia2404 sem pridala úžasný nápad, upiecť trdelníky na prázdnych plechovkách. Tak som si povedala, že to skúsim, ale z iného cesta a iným postupom ako ona. Recept na cesto je zo starej kuchárskej knihy a podľa zloženia som dúfala, že budú také dobré ako tie, čo nám na internát nosila Klárika z Unína.

Vynikající rychlý rebarborový koláč na žmolenku - 1/3-1/2 másla + polohrubá mouka + cukr krupice si 6 lžic  3) Těsto: Mixérem zpěním 15 Dg cukru krupice, 2 celá vejce, přidám 10 Dg hodně měkkého másla, pak přidám 1 hrneček vlažného mléka asi 1/4 litru, 25-30 Dg polohrubé mouky a 1 prášek do pečiva, to všechno smíchám.

Vynikající rychlý rebarborový koláč na žmolenku - 1/3-1/2 másla + polohrubá mouka + cukr krupice si 6 lžic 3) Těsto: Mixérem zpěním 15 Dg cukru krupice, 2 celá vejce, přidám 10 Dg hodně měkkého másla, pak přidám 1 hrneček vlažného mléka asi 1/4 litru, 25-30 Dg polohrubé mouky a 1 prášek do pečiva, to všechno smíchám.

Nejlepší houskový knedlík

Nejlepší houskový knedlík

1207-full

Learn how to prepare Snickers Cake. First, we re going to make the chocolate layer.

nutelka

Výborný nepečený cheesecake s nutellou!

torta3

Famózní čokoládový dort připravený bez mouky a bez pečení!

12056338_0051dbbd758275_full

12056338_0051dbbd758275_full

Pinterest
Search