Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

Knedlíky,knedlíky chlupaté, celozrnné

19 Piny7 fanoušků

Recept Rychlý houskový knedlík v mikrovlnce - Srnčí hřbet do mikrovlnky nemám, tak jsem si vypomohla umělohmotnou miskou.

1

Recept na super chrumkavé langoše mám od priateľky Evky z Trnavy. Vraví o nich, že nie sú koláčoidné a tento výraz sa mi veľmi páči. Má totiž úplnú pravdu. Žiadne vajce, žiaden tuk, žiadna smotana. Nechceme predsa šišky, ale langoše! Nielenže sú jednoduché a lacné, ale svojou konzistenciou pripomínajú skutočne tie pravé chrumkavé balatónske langoše.

1

Bramborové svatební knedlíky

Bramborové knedle bez rozvaření jak je dělám já

Levně a chutně - recept na Houskový knedlík

Absolutně dokonalý domácí knedlík

Odkedy ma svokra naučila robiť parené buchty na panvici, moja rodina iné ani nechce. Odporúčam vyskúšať, sú nadýchané, zo spodu chrumkavé

U nás sa knedľa nekupuje. Vždy si ju spravím doma. Kúpená nám nechutí.Recept na knedľu pridávam hlavne pre môjho syna. Včera mi volal o piatej ráno. Chcel recept na knedľu. Piekol kačicu , tak som s ním do desiatej sedela na skype a varili sme spolu :- )Teraz to už zvládne aj sám. Aspoň dúfam.V komentároch pod receptom Guláš z hovädzieho mäsa si @xanadu1955 pýtala odo mňa recept na knedľu.

Vaříme zdravě » Celozrnné hrnkové knedlíky