To najlepšie pre Vaše zdravie

Collection by Tchibo Slovensko

36 
Pins
 • 
282 
Followers

Zdravie a zdravý život pre celú rodinu!

Tchibo Slovensko
Epilátor Silk’n Infinity
ModaLa Mode

Epilátor Silk’n Infinity

Je pohodlný a šetrí čas S 300 000 svetelnými impulzmi a účinnou plochou 3 cm² je model Silk’n Infinity najrýchlejším epilátorom na domáce použitie na svete!

Digitálny vlhkomer a teplomer

Tchibo online obchod

Každý utorok objavujte v e-shope Tchibo.sk novú kolekciu jedinečných výrobkov z kategórie móda, domácnosť, technika alebo šport. Objednajte si cez internet z pohodlia Vášho domova!"/

Hrejivý vankúšik na nohy

Hrejivý vankúšik na nohy

Vyberateľný vnútorný vankúšik: použiteľný aj s termoforom – a na nohy Vám bude naozaj teplo. Podšívka z hrejivého plyšového mikrovlákna. Vhodný pre deti aj dospelých. Vhodný na používanie s bežne predávanými termoformi. Odnímateľný poťah možno prať.

Náladové osvetlenie s LED

Náladové osvetlenie s LED

Striedanie upokojujúcich a aktivujúcich farieb. S plynulým prechodom farieb – každá farba trvalo nastaviteľná. LED technológia – nízka spotreba energie a dlhá životnosť. Zo satinovaného skla. Silikónové nožičky na ochranu nábytku pred poškriabaním.

Antistresové loptičky, 2 ks
Flip Flops

Antistresové loptičky, 2 ks

Plnené semienkami repky olejnej - možno ich zohrievať v rúre. Hnetenie loptičiek môže byť nápomocné pri uvoľnení a odbúravaní stresu. Vhodné aj na cvičenie zručnosti a motoriky.

Antistresové loptičky, 3 ks

Antistresové loptičky, 3 ks

Rôzne stupne tvrdosti. Zelená = mäkká, modrá = stredne tvrdá, červená = tvrdá. Vhodné aj na cvičenie zručnosti a motoriky. Z PU. Môžu sa utierať vlhkou handričkou.

Šijový vankúšik »Hüggli«

Šijový vankúšik »Hüggli«

Každý útorok objavujte v e-shope Tchibo.sk novú kolekciu jedinečných výrobkov z kategórie móda, domácnosť, technika alebo šport. Objednajte si cez internet z pohodlia Vášho domova!

Podložka na sedenie na masáž Shiatsu

Podložka na sedenie na masáž Shiatsu

Uvoľňujúca masáž pomocou 4-och rotujúcich masážnych hlavíc Shiatsu a 2-och masážnych prstov na masáž šije. 3 rôzne druhy masáže – Shiatsu masáž 3D, bodová alebo rotačná masáž.

Vankúš na masáž Shiatsu
Beauty

Vankúš na masáž Shiatsu

Tlaková masáž pomocou 4-och rotujúcich masážnych hlavíc na relaxáciu a uvoľnenie svalstva. Mnohostranné použitie – na masáž šije, chrbta alebo nôh. S tepelnou funkciou. Mäkučký poťah – je odnímateľný a možno ho prať v práčke.

Kompresné podkolienky, 2 ks

Kompresné podkolienky, 2 ks

Na dlhé státie alebo sedenie počas práce a na cestách. S pohodlnými lemami. Kompresia v oblasti členka 6 – 8 mmHG. 1. kompresná trieda: ľahká kompresia. Obzvlášť plochý šev v oblasti prstov: netlačí a neodiera.

Prístroj na masáž hlavy

Prístroj na masáž hlavy

Na blahodarnú hĺbkovú masáž ramien, šije a chrbta. 3 rôzne masážne programy s 5-mi intenzitami. Vďaka praktickým pútkam možno polohu prístroja počas masáže meniť. Individuálne nastavenie šírky.

Ponožky pre diabetikov, 2 páry
ModaLa ModeStockings

Ponožky pre diabetikov, 2 páry

Pohodlné lemy – nesťahujú a nezošmykujú sa. Dobre držia tvar. Perfektne sedia. Obzvlášť plochý šev v oblasti prstov. Farba: čierna

Kožené gélové vložky do topánok, 1 pár

Kožené gélové vložky do topánok, 1 pár

S tvarovanou gélovou spodnou stranou – optimálne rozloženie tlaku a tlmenie nárazov. Môžu prispievať k stabilizácii chodidla a odľahčeniu väzov a kĺbov. Príjemná klíma nôh – cirkulácia vzduchu vďaka ventilačným otvorom a koženej vrchnej strane.

Teleskopický obuvák
Dresses For WorkSkirtsModaLa ModeSkirt

Teleskopický obuvák

Pohodlné obúvanie bez zohýnania. Teleskopická tyč a lyžica z ušľachtilej ocele 18/10. S pružinovým kĺbom. Rukoväť s protišmykovým pogumovaním. Materiál: rukoväť PP a TPR kovové časti ušľachtilá oceľ 18/10 pásik 100 % polyester

Elektrický vankúš na chrbát

Elektrický vankúš na chrbát

S týmto elektrickým vankúšom môžete cielene dosiahnuť pocit zdravia a pohody. Je vhodný na používanie v oblasti šije, chrbta a ramien a má štyri teplotné stupne, ktoré rovnomerne rozkladajú teplo na vankúš.

Balančný vankúš na sedenie

Balančný vankúš na sedenie

Zdokonaľuje zmysel pre rovnováhu a pri pravidelnom používaní môže prispieť k posilneniu chrbtového a brušného svalstva. Vhodný aj na kondičné cvičenie a cviky na udržiavanie rovnováhy. Jednoduchá preprava a použitie kdekoľvek.