citaty

Collection by Tatiana Vcielka

45 
Pins
Tatiana Vcielka
Moudrost starých léčitelů: Nebolí tě záda, ale tíha, kterou nosíš. Nebolí tě oči, ale nespravedlnost, kterou vidíš. Nebolí tě hlava, ale myšlenky, které v ní máš. Nebolí tě krk, ale zaseknutá slova v něm. Nebolí tě žaludek, ale to co nedokážeš strávit. Nebolí tě játra, ale hněv, který se v nich hromadí. Nebolí tě srdce, ale nedostatek lásky. Believe In God, Keto Diet For Beginners, Beautiful Person, True Words, Funny Jokes, Quotations, Inspirational Quotes, Wisdom, How To Plan

Moudrost starých léčitelů: Nebolí tě záda, ale tíha, kterou nosíš. Nebolí tě oči, ale nespravedlnost, kterou vidíš. Nebolí tě hlava, ale myšlenky, které v ní máš. Nebolí tě krk, ale zaseknutá slova v něm. Nebolí tě žaludek, ale to co nedokážeš strávit. Nebolí tě játra, ale hněv, který se v nich hromadí. Nebolí tě srdce, ale nedostatek lásky.

Mother& letter to daughter- Dopis matky dceři This poem was written by a woman who died in the long-term sick ward. The hospital staff found her among her things, so they liked being copied and … - Letter To Daughter, Cool Words, Karma, Quotations, Sick, Poems, Advice, Humor, Lettering

Dopis matky dceři

Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

Obrázok na dreve: Mária Ty vždy... Appliques, Place Cards, Place Card Holders, Buxus

Kresťanské obrazy, ikony, drevorezby • skladom

Nie je nič príjemnejšie ako vrátiť sa po práci do útulného domova, v ktorom sa dobre cítime a v ktorom môžeme rozvíjať svoje vzťahy a budovať rodinu. Príjemnú atmosféru môžu vytvoriť napríklad maľované obrazy na plátne alebo obrazy na dreve s kresťanskou tematikou. Významným kresťanským umelcom, ktorý vo svojich obrazoch vzdávať česť nielen kvalitnému umeniu, ale aj najvyššej inšpirácii – Kristovi, je Ladislav Záborský.

Pinterest