Sport

14 Pins20 Followers
Zlato je doma. Gabriela Koukalová vyhrála sprint na 7,5 kilometru na mistrovství světa v Hochfilzenu.

30 nejkrásnějších snímků z Hochfilzenu: Koukalová s veverkami, Moravec ve vzduchu i rozmary počasí - Aktuálně.cz

Ondřej Moravec při vytrvalostním závodu na MS v Hochfilzenu.

Moravec přidal na IBU Cupu v Kontiolahti druhé místo ve stíhačce

Český biatlonista Ondřej Moravec měl v cíli vytrvalostního závodu na MS v Hochfilzenu pořádnou radost. Vybojoval stříbrnou medaili.

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková měla po triumfu na MS v závodě na 5000 metrů ohromnou radost.

Dvě kola před cílem jsem už věřila ve zlato, říkala spokojená Sáblíková

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková triumfovala na MS v závodě na 5000 metrů.

Koleno se umoudřilo a Sáblíková chce po olympiádě pokračovat v kariéře.

Martina Sábliková při jízdě v korejském Pchjončchangu.