Väčšina ľudí rieši pri chudnutí iba svoje veľké brucho. Každopádne sú na tele partie, ktoré sa často zanedbávajú a taktiež partie, v ktorých sa tuk drží skutočne ľahko a niekedy aj ľahšie, ako na bruchu. V tomto prípade sa budeme baviť o stehnách. Ste s nimi spokojné? Ak nie, v tomto videu sa  dozviete 5 …

Some parts of your bod are harder to work out than others. When we think of “problem areas,” the spare tire, arms and inner thighs are the greatest of the 99 problems Jay Z was talking …

Tvarohová bublanina s ovocem

Tvarohová bublanina s ovocem

Samolepka Don't Forget, 28x31 cm

Scrawl your walls in whimsical charm with these high quality wall stickers that are great for decorating your home. Don't Forget is dedicated to helping remind you of.

Spacák PRIMA Junior 300 modrý -5°C

Spacák PRIMA Junior 300 modrý -5°C

Léto se blíží a s ním i procházky po pláži nebo slunění na koupališti. Určitě se každý chce cítit super a nestydět se za svoji postavu. Proto je správný čas začít hubnout a k tomu vám pomůžou tyhle efektivní cviky na nohy.

Primarily, you need to measure your thighs. Knowing the beginning measurements will motivate you to succeed in your losing thigh fat goal.

Foto: Jak si udelat.cz

Foto: Jak si udelat.cz

Pinterest
Search