Pinterest
Hovädzie dusené mäso
Roštěnkové závitky
Slovak-Hungarian Goulash with dumplings (knedliky) -  Maďarský guláš | bonvivani.sk
Pečený květák v orientálním stylu
Oven Roasted Potatoes.
Rosemary Roasted Pork with Maple Apple Sauce
BAYERISCHER SCHWEINEBRATEN aka KRUSTENBRATEN (beer-roasted pork) [Germany, Bavaria] [eatinmykitchen]
Homemade Svickova with Karlovars dumpling! Best Czech food.
Minutkové kuřecí nudličky na šlehačce POTŘEBNÉ PŘÍSADY  50 dkg kuřecích prsou,1 cibule,olej,5 lžic kečupu,3 str.česneku,1/2 kelímku šlehačky,sojová omáčka  POSTUP PŘÍPRAVY  Prsa nakrájíme na nudličky a cibuli na půlkolečka,dáme na olej do hlubší pánve a obojí spolu restujeme až cibule změkne.Pak zakápneme sojovkou,přidáme prolisovaný česnek a kečup a podusíme.Nakonec zalijeme smetanou a povaříme,podáváme s rýží.
Vynikajúce langoše bez kysnutia, takže ich môžete smažiť ihneď bez čakania.
Často sa ma kamoška pýta, ako to robím, že mám tú omáčku pri mäse takú fajnovú. Nuž ako sa vraví, v jednoduchosti je krása a niekedy menej je viac. Hlavne dodržať postup prípravy a nenáhliť sa.
Recept: Guláš | Nebíčko v papuľke
Cheese and Bacon Potato Rounds I "Bacon, cheese and potatoes -- rock stars of the appetizer world. So easy to prep and make."
Neuveriteľne chutné jedlo, ktoré jednoducho treba ochutnať!
Hovězí na korsický způsob s domácími těstovinami orrechiette. Křehké maso s báječnou omáčkou...
Tento chlebík volám "od večera do rána", ako v tej pesničke, len mne nevyhráva muzika a nepijem z plného pohára. Vyskúšala som nespočetné množstvo receptov doma upečených chlebov. Inšpirovala som sa hlavne na internete, kde sa skutočne dá vybrať. Tento chlieb, ktorý som si tak strašne obľúbila je niečo medzi ciabattou a chlebom pečeným v peci. Pripravuje sa bez miesenia a veľmi jednoducho.