Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

Ako na počítač

13 Piny37 fanoušků
Návody, tipy a triky s PC a internetom.

CCleaner je číslo jedna nástroj na čistenie PC s Windows. Chráni vaše súkromie on-line a robí váš počítač rýchlejší a bezpečnejší. Jednoduché použitie a malé, rýchle sťahovanie.

17

Radi by ste si stiahli peknú pesničku, ktorá je vo filme do svojho MP3 prehrávača? Zistite ako.

14

Návody, tipy a triky pri práci s internetom a počítačom. Blog príspevkov.

10
1

Pinterest je pomerne nová sociálna sieť. Je často popisovaná ako virtuálna nástenka, ktorá funguje ako online kniha na vlepovanie výstrižkov. Táto stránka pre zdieľanie fotografií umožňuje užívateľom vytvárať a zdieľať zbierky rôznych obrázkov. Tieto obrázky môžu byť umiestnené na webe, pretože môžu byť vaše vlastné výtvory.

7

Natrafili ste na zaujímavé video a radi by ste ho mali vo svojom PC, či web stránke? Tento návod Vám ukáže ako na to.

1

Zoznámte sa s prostredím aplikácie AUDACITY, Kkonfigurácia a princípy práce s programom, ako nahrávať, ako mixovať stopy a odstraňovať šum z nahrávo

1

LibertaGia je technologická spoločnosť, ktorá pôsobí na medzinárodnom trhu, vyvíja produkty a rôzne digitálne riešenia, tak aby sa mohli distribuovať cez MLM (multi level marketing).

1

Súčasťou Windows XP a Vista je aplikácia určená na editáciu videozáznamu – Movie Maker. Pre užívateľa novších Windows (teda Vista aj 7) je k dispozícii nový program Windows Live Movie Maker. Ako už možno správne tušíte, je súčasťou balíka Windows Live Essentials.Ako ho využiť?

1

Newsletter je anglický termín označujúci elektronický spravodaj (news = novinky, letter = list). Ide o emaily, zvyčajne vo formáte HTML, pravidelne zasielané prihláseným odberateľom. Newsletter patrí k moderným, lacným a účinným marketingovým nástrojom. Marketingové nástroje nástroje nám umožňujú zaslať Newsletter (obchodné oznámenie),alebo hromadnú správu a to podľa vlastnej voľby. Stačí nám pár jednoduchých krokov.

1
1

Akom si vytvoriť jednoduchý animovaný obrázok, či banner?

1