This easy ginger cake is delicious, and made entirely from store cupboard ingredients. Simple put all the ingredients into a mixer and whizz. Vegan too.

Easy Ginger Cake Recipe (One Step, Vegan)

This easy ginger cake is delicious, and made entirely from store cupboard ingredients. Simple put all the ingredients into a mixer and whizz.

Bumble Bee Cupcakes with honeycomb and buzzing bees around the beehive by Art de Cake

Super cute Beehive Cupcakes made with rich vanilla bean cupcakes, honey buttercream, white chocolate honeycomb and fondant bumble bees. It's a buzz.

Minulý týždeň  som na internete objavila  tento veľmi rýchly a jednoduchý recept. Hneď som ho aj vyskúšala, pretože je veľmi  nenáročný na suroviny  aj na čas...s výsledkom som bola spokojná. Samozrejme, chýba tam výborný domáci  džem, ale práve tá  jednoduchosť ma zaujala...trošku som si prispôsobila pomery surovín...veď každá si  môžeme urobiť rozvar podľa  svojho gusta a tiež polevu takú, ktorá sa nám osvedčila...

Minulý týždeň som na internete objavila tento veľmi rýchly a jednoduchý…

Recept, ktorý by ste si rozhodne mali zapísať. Tento vynikajúci krém sa totiž hodí do mnohých nepečených ale aj pečených dezertov a vaše torty a zákusky dotiahne do absolútnej dokonalosti! Potrebujeme: 70 g strúhaného kokosu 400 g kondenzovaného mlieka 200 g masla 200 g bielej čokolády Postup: Čokoládu s maslom rozpustíme vo vodnom kúpeli. Zmes necháme chvíľu vychladiť...

Recept, ktorý by ste si rozhodne mali zapísať.

Domácí čokoládové sušenky | NejRecept.cz

Domácí čokoládové sušenky

Raňajkové croissanty • recept • bonvivani.sk

Raňajkové croissanty • recept • bonvivani.sk

Zrkadlová glazúra na torty a múčniky | Božské recepty

Zrkadlová glazúra na torty a múčniky | Božské recepty

Karamelový sirup

Karamelový sirup

Šťavnatá veganská buchta z přesnídávky

Šťavnatá veganská buchta z přesnídávky

Pinterest
Search