Hydrodynamiczne wysokociśnieniowe czyszczenie

5 Piny285 fanoušků
Hydrodynamiczne   Ormonde Polska

Hydrodynamiczne Ormonde Polska

UHP Cleaning Hydrodynamiczne wysokociśnieniowe czyszczenie Zespół Ormonde jest zaszczycony możliwością oferowania usług wysokociśnieniowego czyszczenia.  Wykonujemy specjalistyczne usługi hydrodynamicznego czyszczenia polegające na skierowaniu na czyszczone powierzchnie strumienia wody pod ciśnieniem od 100 do 2500 bar z użyciem specjalistycznych głowic czyszczących.

UHP Cleaning Hydrodynamiczne wysokociśnieniowe czyszczenie Zespół Ormonde jest zaszczycony możliwością oferowania usług wysokociśnieniowego czyszczenia. Wykonujemy specjalistyczne usługi hydrodynamicznego czyszczenia polegające na skierowaniu na czyszczone powierzchnie strumienia wody pod ciśnieniem od 100 do 2500 bar z użyciem specjalistycznych głowic czyszczących.

Metoda hydrodynamicznego wysokociśnieniowego czyszczenia zapewnia najwyższy możliwy stopień czystości powierzchni i jest stosowana do usuwania ciężkich osadów technologicznych z  instalacji przemysłowych. Wysoki poziom zaawansowania technicznego powoduje, że wypiera ona tradycyjne sposoby czyszczenia i cięcia.

Metoda hydrodynamicznego wysokociśnieniowego czyszczenia zapewnia najwyższy możliwy stopień czystości powierzchni i jest stosowana do usuwania ciężkich osadów technologicznych z instalacji przemysłowych. Wysoki poziom zaawansowania technicznego powoduje, że wypiera ona tradycyjne sposoby czyszczenia i cięcia.

Pinterest
Hledat