Notino.sk a blog

Collection by Notino.sk

25 
Pins
 • 
28 
Followers
notino.sk
Aloe vera na pleť | Dulce Nika World

Blog.cz

Ahojte ľudia,som tu znova s novou recenziou a dnes som sa rozhodla povedať vám o pleťovej vode od značky Nivea. Ak náš blog čítate už... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

Najlepší odlakovač | Dulce Nika World
ShampooWineDrinksBottleFlask

Blog.cz

Ahojte ľudia,som tu znova s novou recenziou a dnes som sa rozhodla povedať vám o odlakovači na nechty od Dermacolu. Pre väčšinu z vás to... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

Červený balzam? a prečo nie ? | Dulce Nika World

Blog.cz

Ahojte ľudia,som tu znova s novou recenziou a dnes som sa rozhodla povedať vám o balzáme na pery.Tento krát to bude od značky Holika... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

parfums

PARFUMS NOVINKY I.

Čauky mňauky, viete čo som si pre vás dnes pripravila? No predsa samé kozmetické lahôdky, síce len selektovaný výber, ale určite stojí za pozretie či inšpiráciu. Browsovala som ako zvyčajne na stránke parfums a narazila som na zopár zaujímavých noviniek, ktoré mi padli do očka a hneď si ich i pripisujem na môj wishlist. Na stránke www.parfums.sk ešte stále beží novoročný výpredaj, čo značí super akciové ceny nielen na parfumy ale i na kozmetiku, to ale len pre info. Ja som si vzala na mušku…

PLANS VS COINCIDENCE | B's corner
Winter JacketsModaLa Mode

baribircak.com -&nbspThis website is for sale! -&nbspbaribircak Resources and Information.

PLANS VS COINCIDENCE | B's corner

Produkty na holenie, Rexona a olej na vlasy
Drinks

HAUL - www.notino.sk / part. 1

Ahojte :) Dnešný článok bude po naozaj dlhej dobe z nákupu kozmetiky. Ja som si dala pauzu, pretože išli sviatky a nechcela som kupovať v...

Fit Me | Dulce Nika World
BeautyRogue FitnessExcercise

Blog.cz

Ahojky, ľudkovia!!!Dnes mám pre Vás recenziu na tekutý korektor Fit Me od značky Maybelline, ktorý som objavila pred pár mesiacmi čistou... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

Ashley Inspiration: Kozmetika? Áno!
Be Your Own Kind Of BeautifulLip StainRed SBrows

Luna Rossa | Dulce Nika World
AftershaveBest Mens CologneShower Gel

Blog.cz

Ahojky, ľudkovia!!!Pre zmenu bude dnes reč o parfume od talianskej značky Prada, ktorá je známa po celom svete a nie je nutné ju ani... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

Jeanne Lanvin | Dulce Nika World

Blog.cz

Ahojky, ľudkovia!!!Ako sa mi máte??? Čo nového???Áno, ja viem, stále tie isté otázky. Mala by som to už asi aj zmeniť, lebo je to trošku... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

Winter Tales | Dulce Nika World

Blog.cz

Ahojky, ľudkovia!!!Dnes vám predstavím pomerne neznámu poľskú značku Farmona, ku ktorej som sa dostala vďaka kamarátke, ktorá mi pár... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

NIKOLA KNAZIKOVA: ♥ DECLARÉ - ODHAĽTE KRÁSU CITLIVEJ PLETI
ShampooBottleBeautyFlask

♥ DECLARÉ - ODHAĽTE KRÁSU CITLIVEJ PLETI

Značka DECLARÉ Switzerland vyvinula ako prvá líniu kozmetiky pre citlivú pleť. Plní požiadavky citlivej pleti pre krásu, znášanlivos...

Bomb Cosmetics balistiky | Dulce Nika World

Blog.cz

Ahojky, ľudkovia!!!Ako sa mi máte??? Dnes som sa rozhodla pre tip na balistiky do kúpeľa od značky Bomb Cosmetics, o ktorej tu na blogu... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

my makeup routine II. / The Colorful Thoughts
ColorfulBeauty

my makeup routine II.

V minulom článku som vám ukazovala z čoho pozostáva môj základ, keď sa maľujem. Dnes som si pre vás prichystala ďalšie pokračovanie. Ukážem vám, akú špirálu, rúž a očnú linku používam. Sú to moje základné veci, ktoré potrebujem. Používam ich dennodenne. *** Hello ! Today, I have for you second post about my makeup routine. Keď si nanesiem všetky potrebné veci na tvár, ktoré som spomínala v tomto článku, presuniem sa na oči.Ešte predtým ako si dám špirálu, spravím si očné linky. Mám rada očné…

Ziaja Cocoa Butter hydratačná a vyživujúca maska | Dulce Nika World

Blog.cz

Ahojky, ľudkovia!!!Ako sa mi máte??? Čo nového???Ziaja je tu aj dnes, ale pre zmenu bude reč o pleťovej maske z rady kakaového masla... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

Jane´s world: VICTORIA'S SECRET BODY SPRAY

VICTORIA'S SECRET BODY SPRAY

Ahojte! Hlásim sa vám opäť z Anglicka. Zase nám tu ráno prší a to sa mi nepáči. Chceme ísť na výlet do Bathu, je to veľmi pekné mesto, ktoré navštevujú domáci i cudzinci. Ideme to risknúť, tak dúfam, že prestane pršať. Plánujem o tom aj článok, takže sa máte na čo tešiť. Dnes som si pre vás pripravila recenziu na telové spreje od Victoria's Secret. Oba tieto spreje mám z eshopu Parfums, ktorý je naozaj pestrý na kozmetiku. Nájdete tam veľký sortiment VS kozmetiky, či už telové spreje…