Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

Pečení

159 Piny152 fanoušků

VÝBORNÁ ROLÁDA,KTERÁ SE VŽDY POVEDE s postupem

pin 3

Hraběnčiny řezy výborné recept - TopRecepty.cz

pin 2

Jednoduché čokoládové rezy.

pin 2

Nejlepší tiramisu řezy

Nejlepší tiramisu řezy | NejRecept.cz

pin 2

Pineapple Upside Down Minis

A classic cake gets individual! Perfect for parties and easy to make, 5 ingredients is all it takes! The combination of mouth-watering caramelized sugar, sweet pineapple and cherries on buttery cake is sure to please.

pin 1

Jablkové taštičky 3 hrnčeky múka hl 1 hrnček cukor prášk 225 g maslo 3 žĺtky 1 bal cukor vanil 2 ČL pr do peč 2 PL smotana kyslá soľ 4 jablka na posypaniecukor práškový Všetky suroviny spracujeme na trošku lepivé cesto. Dáme na 60min do chladu. Vyvaľkáme na cesto 2-3mm, vykrojíme koliesko do ktoreho vložíme časť jablčka a preložíme. Nestláčame Po upečení poprášime práškovým cukrom

pin 1

Bratislavská buchta recept - TopRecepty.cz

pin 1

Pokud potřebujete upéct něco malého ke kávičce a zároveň zpracovat jablíčka, je tu recept na jednodu...

pin 1

Mama ich pečie minimálne 50 rokov,ak nie viac.Starý recept,kde je z mála peňazí ,veľa muziky,ako by povedala.Určite ich poznáte.Ja mám najradšej čisto orechové,ale míňam jablká:-).Plním ich makovou,kokosovou,tvarohovou,lekvárovou plnkou.U nás nechýbaju ani na vianočnom stole,je to tradícia.Ak sa ponáhľate,len vypracujte cesto a člup s ním do vody,ono si tam už poradi,bez obáv. Ak Vám ostanú, kľudne sa môžu i zmraziť,po rozmrazení sú ako čerstvé.

pin 1