Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

Som týmto mojím výrobkom tak nadšená, že ho musím spropagovať a dúfam, že ho vyskúšate, lebo je to tak jednoduché, že určite veľa nádejných pekárov sa bojí tento recept použiť, nakoľko je až neuveriteľne nepracný. Týmto ďakujem hobby.idnes.cz, kde som ho našla.

Fotorecept: Domáce maslové croissanty / ešte mám jeden recept v Snídani u Florentýny - porovnám :)

Tieto chuťovkové koláčiky majú u nás odbyt. Tak som sa rozhodla,že vám ich ponúknem.Robila som ich aj na Silvestra, ale vtedy som nefotila. Robila som ich dnes a už sú tu!

16 najlepších receptov na domáce rožky, vďaka ktorým si ich už nemusíte kupovať

Domáce pečivo je vždy najlepšie. Pokiaľ si ho upečiete v pohodlí domova, máte vždy istotu a prehľad v použitých surovinách. Vďaka týmto receptom si už rožky nemusíte kupovať.

Tento skvělý recept na chléb bez hnětení jsem našla na fresh.iprima.cz/recepty FOODLOVER.CZ. http://rurbanczykova.blogspot.cz/2013/09/domaci-chleb-bez-hneteni.html

CHLEBÍČEK ĽAHKÝ AKO PIERKO pre nás ten najlepší chlieb na svete

***na základe skúsenosti Anky H. (ankahaj) (uvedené v komentáriku) môžete na prípravu cesta využiť a...

Pátrala som po internete a recept priamo na podplamenník som nenašla. Ale dočítala som sa že sa volá tiež osúch a je z lángošového cesta (ciže nie smažený ale pečený lángoš). Tak som vybrala z niekoľkých receptov a rád od rodiny ako aj z informácií podľa tradičných kníh to, čo sa mi pozdávalo najviac a pokúsila som sa dať dokopy svoj vlastný recept. Ten nakoniec dopadol vynikajúco a veľmi mi pripomína podplamenníky z jarmokov, ktoré s rodinou zbožňujeme.

Kublanka vaří doma - Loupáky metodou Tang zhong