Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

upbook.sk

27 Piny92 fanoušků
www.upbook.sk osobný a profesionálny rozvoj

Celá kniha sa totižto zaoberá pozoruhodnosťou.

pin 1

Chcete mať úspech v podnikaní, ale reklamy na vaše produkty už neprinášajú očakávaný efekt? Staňte sa fialovou kravou a odlíšte sa od stáda rovnako sfarbených, nudných kráv! Ponúknite pozoruhodný produkt alebo službu a začnite robiť marketing originálnym spôsobom, presahujúcim hranice tradičných 5 P.

pin 1

Ako objaviť a posilniť prirodzenú schopnosť tela uzdraviť sa

pin 1

Pripravil som si pre vás recenziu nedávno publikovanej knihy Roztoč to! (Crush It! v origináli) od úspešného amerického podnikateľa Gary Vaynerchuk, ktorý začal svoj biznis v oblasti vinárstva a momentálne je svetovo uznávaný ako “guru” online podnikania. Knihu som si prečítal predovšetkým z toho dôvodu, lebo som sa chcel hlbšie oboznámiť s rôznymi spôsobmi ako [...]

pin 1

Žít spokojeně, pracovat a tvořit v dnešním světě plném obrovského množství rozptylujících faktorů je obtížnější než kdykoliv předtím. Den co den svádíme zápasy: snažíme se o produktivnost a dosahování cílů, usilujeme o zachování našeho zdraví a dobré kondice navzdory rychlému občerstvení a celodennímu vysedávání za stolem, hledáme okamžiky klidu a pohody.

pin 1

"Myšlienky môžu zmeniť svet - ale len ak je s nimi spätá sila vplyvu - schopnosť meniť city, zmýšľanie a správanie ľudí," hovorí k téme knihy Muhammad Yunus, nositeľ Nobelovej ceny mieru za rok 2006.

pin 1

Skutočne si si itý, že sa rozhoduješ racionálne?

Ako podnikať a víťaziť vo svete, ktorý zmenili sociálne médiá

Ako efektívne využívať sociálne siete a médiá, blogy, správy, online video a virálny marketing na získavanie zákazníkov