Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

Kurie oko je nielen estetickým, ale aj veľmi bolestivým problémom. Odstrániť ho a zabrániť jeho návratu však nie je nemožné. Stačí len vedieť, čo funguje!

Najslávnejšia voda “LISTERINE”, má široké využitie, dá sa použiť aj na iné účely, nie len ako ústna voda

Každý z nás je unikátny a dobrý v niečom inom. Vnímanie inteligencie je však dosť skreslené. Každý človek disponuje deviatimi druhmi inteligencie, ale u každého sú zastúpené v rôznom pomere. So slovom inteligencia obvykle spájame mentálnu schopnosť učiť sa, porozumieť, hodnotiť i riešiť situácie. Jeden človek tak môže byť slabší vo vede, ale výborný napríklad v skladaní hudby či v športe. O tom, ktorý typ inteligencie u nás prevláda, údajne rozhoduje najrozvinutejšia časť mozgu, vplyv…

10 omytých skořápek vlašských ořechů dáme do 0,5l vody a pomalu vaříme 30 minut. Pak necháme ještě chvíli odstát, scedíme a popíjíme. Tento čaj Strnadelová doporučuje jako velmi účinný prostředek při kašli, zejména dlouhotrvajícím vlhkém kašli. Lze ho pít několik dní po sobě.

Môj zubár bol ohromený, keď som mu povedal návod, ako sa mi uľavilo od príšernej bolesti zubov

Skontrolujte si veľkosť polmesiacov na svojich nechtoch, veľa vám prezradia o vašom zdravotnom stave a vašej energii

Nedovoľte svojim cievam zostárnuť, radšej ich posiľnite pomocou tohto osvedčeného ľudového lieku

Umývať ovocie či zeleninu vodou nestačí. Ak si chcete byť istí, že ste kupované potraviny očistili od pesticídov a iných chemických látok, vyskúšajte tento jednoduchý trik. Všetko potrebné pritom máte doma v kuchyni.

Dieťatko často zažíva nepríjemné a bolestivé pocity, ktoré ústia do plaču, motorického nepokoja a podráždenosti. Rodičia sú často z týchto prejavov zúfalí, kedže nevedia, ako malému človiečikovi pomôcť.