Martin Urbánek

Česká republika / Rex Harrison in My fair lady said: "I'm an ordinary man who desire nothing more just ordinary chance." And that's me, just an ordinary man.
Další nápady od uživatele Martin
Claudio Marchisio

Arizona v domácím prostředí připomíná žíznivého na poušti. Jaké to trefné přirovnání. Ve čtvrtek v noci na svém ledě ztratila už osmý zápas v řadě, když tentokrát podlehla rozjetému Nashvillu 1:5. Predátoři si na Kojotech jednoduše smlsli.

Z kuloárů NHL přichází nové zprávy o další možném hostitelském místě Winter Classic. Zimní sérii v roce 2016 by mohl hostit Boston. Podle reportéra TSN Boba McKenzieho je NHL v pokročilém jednání s bostonskými Bruins a Winter Classic 2016 v Bostonu je na spadnutí.

Chicago rozšířilo svoji sérii vítězství už na osm v řadě, ale přece utrpělo ztrátu. V polovině utkání přišlo o kapitána Jonathana Toewse, kterého zezadu srazil obránce Bruins Denis Seidenberg. Bostonský bek uštědřil Toewsovi ránu zezadu, po níž kapitán Chicaga narazil hlavou do mantinelu. Seidenberg obdržel dvě minuty za naražení a Toews za nedlouho po zákroku zápas opustil. Celou situaci ještě prošetří Inspektorát pro bezpečnost hráčů.

Máme za sebou první třetinu hokejového ročníku NHL 2014-15. Pojďme se podívat, kterým útočným formacím se v aktuálním ročníku nejvíce daří nebo dařilo, a které svým soupeřům nedávají v noci spát.