Fotorecept: Domáca mäsová nátierka

Domáca mäsová nátierka 3 kg rajčina 1 kg paprika 1 kg mleté bravčové mäso 1 kg…

Tlačenka :-)

Someone else wrote this: "This is horrifying. I'm sure somewhere this is comfort food and reminds them of their grandmother's kitchen but it is seriously more like dare food.

Bôčiková nátierka

Bôčiková nátierka 1 kg bravčový bôčik 2 ks cibuľa 1 PL horčica trochu mleté…

sm - domáce klobásy (1)

Hľadám recept na Vareche - Chladnička na Varecha.

Ked sme sa uz vychystali robit zabijackove dobroty, urobili sme si aj par kilo ryzovych jaterniciek

Ked sme sa uz vychystali robit zabijackove dobroty, urobili sme si aj par kilo ryzovych jaterniciek

Lahôdková tlačenka z dvoch druhov mäska

Lahôdková tlačenka z dvoch druhov mäska

Huspenina (fotorecept)

Huspenina (fotorecept)

Viackrát som doma v paneláku robila tlačenku. Blíži sa Veľká noc a rada by som mala na  stole aj netradičné pohostenie. Porozmýšľala som a rozhodla som sa použiť v tlačenke aj  údené mäsko. Miesto paprčiek som zvýšila množstvo bravčových koží a aspik bol ako  drn,  ktorý držal mäsko fest spolu. Tlačenka je len z mäsa,  pomerne chudá, vdaka  údenému veľmi lahodnej chuti. Vydarila sa, finančne je nenáročná a veľmi chutná, preto  pridávam svoj recept s predstihom.

Viackrát som doma v paneláku robila tlačenku. Blíži sa Veľká noc a rada by som mala na stole aj netradičné pohostenie. Porozmýšľala som a rozhodla som sa použiť v tlačenke aj údené mäsko. Miesto paprčiek som zvýšila množstvo bravčových koží a aspik bol ako drn, ktorý držal mäsko fest spolu. Tlačenka je len z mäsa, pomerne chudá, vdaka údenému veľmi lahodnej chuti. Vydarila sa, finančne je nenáročná a veľmi chutná, preto pridávam svoj recept s predstihom.

Pinterest
Search