Pinterest
4 poschodia neba

Až pri tejto torte som pochopil význam slovného spojenia nebíčko v papuľke…

Dekorační věnec

White painted twig or vine wreath with suspended ornaments and candles - Dekorační věnec

Narodeninová čokoládová torta s mascarpone krémom a jahodami

Just Delicious: Narodeninová torta - čokoládová s mascarpone krémom a jahodami

Famózní čokoládový dort | NejRecept.cz

Famózní čokoládový dort

Creamy chocolate cake, cheesecake Ingredients for the dough: Wheat flour — 250 g Chicken egg — 1 pc. Cold butter — 160 g.

Sušená torta

Druh receptu: sladkosti - Page 74 of 211 - Mňamky-Recepty.

Keď som tento recept objavila, veľmi ma zaujal. Milujem perníky a takto pripravená torta je naozaj maškrta. O túto pochúťku sa musím s Vami podeliť.

tort din turte dulci fara coacere-foarte bun, gata in 30 de minute

Tento koláč som robila už takmer pred dvoma rokmi, no žiaľ nemám ho nafotený celý.  Ak robím cheesecake,  pridržiavam sa tohto základného receptu, len ovocie/polevu obmieňam. Pri najbližšom  pečení spravím lepšiu foto,  nech ho máte v plnej kráse. A ako som k tomuto receptu prišla? Čítala som množstvo  receptov, ale ani jeden nebol  podľa môjho gusta, tak po viacerých pokusoch vznikol tento finálny pokus.

Tento koláč som robila už takmer pred dvoma rokmi, no žiaľ nemám ho nafotený celý. Ak robím cheesecake, pridržiavam sa tohto základného receptu, len ovocie/polevu obmieňam. Pri najbližšom pečení spravím lepšiu foto, nech ho máte v plnej kráse. A ako som k tomuto receptu prišla? Čítala som množstvo receptov, ale ani jeden nebol podľa môjho gusta, tak po viacerých pokusoch vznikol tento finálny pokus.

Domáca višňová torta | Mliečna rodina

Domáca višňová torta | Mliečna rodina