Tento recept robil tuším minulý týždeň Zdenek Pohlreich vo svojej relácii.Zapáčil sa mi,tak som ho vyskúšala.Doma chutilo,tak ho sem pridávam,aby som naňho nezabudla a možno sa niekomu bude hodiť.Je naozaj rýchly...:-)

baked salmon with roasted potatoes

pečený losos na masle

pečený losos na masle

Losos s bylinkovou omáčkou (Salmon baked or broiled in dill sauce)

Křehké maso z lososa s jemnou bylinkovou omáčkou Vás určitě nezklame.

Marinovaný a pečený losos

Cooking salmon on cedar planks imparts smoky flavor and protects the fish from sticking to the grill. A maple glaze with ginger adds a touch of sweetness.

Pečený losos se sýrovou krustou | NejRecept.cz

Pečený losos se sýrovou krustou

You won't believe how good this Cheesy Baked Salmon is and it's ready in just 30 minutes, using a handful of ingredients. Onion rings, lemon juice, Dijon Mustard and cheeses combine beautifully with the Salmon.

Losos na smetane - vyborna rychlovka losos - nejlepe cerstve filety, smetana, limeta, bile vino (nemusi), sul, bily pepr, testoviny (tagliatelle nebo jine  ) lososa nakrajime na kousky, osusime, osolime, opeprime   ...dame si varit vodu na testoviny...  ...lososa dame na rozehratou panev (i nasucho nebo minim oleje - losos je dost tucna ryba a pusti) a na kazde strane opeceme  2-3min do vypeku prilijeme bileho vina, vymackame pul limetky, povarime a pridame smetanu a nechame  zavrit

Losos na smetane - vyborna rychlovka losos - nejlepe cerstve filety, smetana…

Kapor pečený na rasci

Kapor pečený na rasci

Grilovaný losos / Grilled salmon

Grilovaný losos / Grilled salmon

Pinterest
Search