Monkey Butter

For breakfast- Monkey Butter Recipe - Banana, Coconut and Pineapple Jam! Crazy good on toast, english muffins or even ice cream! So good it will have you swingin' from the trees!

Yes I want to learn how to make homemade jam! That would make some rocking presents to give at Christmas! Carmel Apple Jam recipe made with the Hawk® Canning FreshTech Jam & Jelly Maker.

Cvikla * Džem z červené řepy láká nejen barvou, ale i chutí

Šípkový lekvár, sirup a ,,čaj,, bez čistenia šípok (fotorecept) - obrázok 1

Zavařeniny 10x jinak

Rebarbory by se mělo jíst pomálu kvůli kyselině šťavelové, kterou obsahuje. Dávkování rebarborovo-zázvorového sirupu do míchaných nápojů bude tak akorát. Recept najdete na blogu: http://mlsnakockablog.cz/rebarborovy-sirup-se-zazvorem/

Pampeliško-kopřivový sirup s meduňkou ~ Ze zahrady do kuchyně

Nikde som nenašiel recept, ako vytiahnuť z ďumbiera to najlepšie do sirupu, tak som to pred pár rokmi skúsil na spôsob, ako robievame púpavový med. A podarilo sa. Do varenia aj do čaju mi ďumbier príde príliš aromatický, toto je ale úplne iná sila. Je fantastický hlavne na prechodné obdobia, keď nádherne zahreje. A samozrejme je plný vitamínov a minerálov. Dá sa piť len tak, alebo do čohokoľvek, čo znesie ostrú chuť...

Takto orechy nezostarnú, nezhorknú nezožltnú a vydržia celú zimu. Takto isto sa dajú zavariť aj sušené huby ....

Túto čalamádu robievam už 30 rokov. Už som odovzdala veľa priateľkám tento jednoduchý recept. Nie je s ňou veľa práce. A preto som sa rozhodla ju ponúknuť aj na varechu. Robievam ju aj s hubami. Ale to inokedy.

Sirup z rýmovníku

Zeleninu si očistíme a nakrájíme na kolečka nebo jak jsme zvyklí, rajčata je…

Kuchařka ze Svatojánu: KVAŠENÁ ZELENINA

Pinterest
Search