ÚVAHY

Collection by Lubica Tinkova

75 
Pins

Log In or Sign Up to View

See posts, photos and more on Facebook.

Citáty a myšlenky o knihách z knih - Nezařaditelné - NEZAŘADITELNÉ TÉMATA, DOTAZ

Citáty a myšlenky o knihách z knih - Nezařaditelné - NEZAŘADITELNÉ TÉMATA, DOTAZ

Všechny knihy zežloutnou, ale kniha přírody má každý rok nové, nádherné vydání. Hans Christian Andersen Každý má svou knihu a v ní spoustu stran, stačí ji jen otevřít a vstoupit do těch bran. Máš-li v sobě smutek, temno a žal, obrať stránku a žij dál.

Drevený anjel: Anjel je niekto... | 7,76 € - obrázok

Kresťanské obrazy, ikony, drevorezby • skladom

Nie je nič príjemnejšie ako vrátiť sa po práci do útulného domova, v ktorom sa dobre cítime a v ktorom môžeme rozvíjať svoje vzťahy a budovať rodinu. Príjemnú atmosféru môžu vytvoriť napríklad maľované obrazy na plátne alebo obrazy na dreve s kresťanskou tematikou. Významným kresťanským umelcom, ktorý vo svojich obrazoch vzdávať česť nielen kvalitnému umeniu, ale aj najvyššej inšpirácii – Kristovi, je Ladislav Záborský.

Citáty o životě (7312 citátů) | Citáty slavných osobností

Nejzajímavější citáty o životě od autorů z celého světa - výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma žít, život, životní.

Sloktepo - Originální dárky pro muže i ženy

Krásné a nevšední dárky, které potěší opravdu každého.

Som Idealista on Instagram: “Na peniazoch nie je nič zlé. Treba však mať na pamäti aj ostatné dôležité životné hodnoty ❤️🙏 #somidealista”

13.1k Likes, 24 Comments - Som Idealista (@somidealista) on Instagram: “Na peniazoch nie je nič zlé. Treba však mať na pamäti aj ostatné dôležité životné hodnoty ❤️🙏…”

CITÁTY S OBRÁZKY

přání -,narozeniny ... citáty...