When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures.

zapečený karfiol so šunkou

Collection by Ludmila Prackova

8 
Pins
Ludmila Prackova
Máte rádi květák? Vařený, smažený nebo zapékaný? Vyzkoušejte kombinaci sýra, šunky a květáku. Vynikající pochoutka. No Salt Recipes, Snack Recipes, Cooking Recipes, Healthy Recipes, Slovak Recipes, Czech Recipes, Ethnic Recipes, Cauliflower Vegetable, Zucchini Puffer

Zapečený květák se šunkou a sýrem | NejRecept.cz

Máte rádi květák? Vařený, smažený nebo zapékaný? Vyzkoušejte kombinaci sýra, šunky a květáku. Vynikající pochoutka.

Aby nič nevyšlo nazmar: zapekané zemiaky na spôsob čo dom dal Poultry, Cauliflower, Macaroni And Cheese, Toast, Food And Drink, Chicken, Vegetables, Breakfast, Ethnic Recipes

Tak si predstavme, že máme druhý sviatok vianočný a sme prejedení vyprážaným kaprom a majonézovým šalátom. Sme takí napchatí, že ešte neprišiel čas piecť kačicu či hus, prípadne sme ich piekli už prvý sviatok vianočný a teraz sa nevládzeme ani hýbať, nieto ešte jesť. Ale hlad je hlad, ten očný najväčší, a tak si spravíme celkom jednoduché a nie príliš ťažké jedlo pre náš roztiahnutý žalúdok. :-)

Cuketové fašírky

Cuketové fašírky

Syrovo-zemiaková gule z rúry: Lacná a neopísateľne lahodná príloha z obyčajných surovín!

Syrovo-zemiaková gule z rúry: Lacná a neopísateľne lahodná príloha z obyčajných surovín!

Náš obľúbený pokrm zo zemiakov, syra a byliniek. Ak budete mať nabudúce chuť na zemiakové placky, vyskúšate namiesto nich toto, je to skutočná delikatesa a príloha ako vyšitá!