Pinterest
Ako vyhnať mole z nášho domova. Vyskúšajte tieto overené triky!

Triky, ako sa ich zbaviť a zabrániť ich návratu!

Homemade wasp trap. Finally found this again! Putting this on the balcony!

Make a Wasp Trap

Prairie Story: Homemade Wasp Trap DONT KILL THE BEES! use meat or Add vinegar and a banana peel to the sugar and water. The honeybees do not go in the trap but the wasps and yellow jackets will.

Jak se zbavit mravenců bez chemie. Rady našich babiček a tipy čtenářek.

Scientists used DNA sequence data to build the largest ant tree-of-life to date.

Máta  vyžene z vašeho domu myši  - Nemíňajte peniaze za agresívne chemikálie, ktoré môžu byť nebezpečné aj pre vás. Vyskúšajte jednoduché riešenie z prírody.

Máta vyžene z vašeho domu myši - Nemíňajte peniaze za agresívne chemikálie, ktoré môžu byť nebezpečné aj pre vás. Vyskúšajte jednoduché riešenie z prírody.

Stačí zhruba tříkorunová investice v jakémkoliv běžném obchodě s potravinami a alespoň trošku šikovné ruce a máte postaráno o klidnou noc bez komárů i chemických výparů. Vyrobte si na ně past. Zkusit můžete i bylinky, které komárům nevoní, a rozmístit je po místnosti.

Aby komáři neštípali, stačí levná past na přírodní bázi - iDNES.

Potkany a myši sa na zimu usadili v garáži a nefungovala na ne ani otrava z obchodu. Toto nám poradil dedko a skutočne to zabralo!

Potkany a myši sa na zimu usadili v garáži a nefungovala na ne ani otrava z obchodu. Toto nám poradil dedko a skutočne to zabralo!

Na svete azda niet človeka, ktorý by sa rád delil o svoj príbytok s nechcenými návštevníkmi zo sveta hmyzu. A to najmä preto, že sa živia našou krvou alebo našimi potravinami, ktoré často intoxikujú a rozmnožujú sa rýchlejšie ako čokoľvek iné na svete. Mravce, šváby, blchy žijúce na domácich zvieratách… Na všetky tieto nevítané tvory...

Warm weather attracting unwanted bugs into your home? If you& looking for ways to get rid of household insects, try these natural DIY recipes!

ako sa zbaviť vínnych mušiek

ako sa zbaviť vínnych mušiek

Sú otravné a ak sa vo vašom byte premnožia, nie je to nič príjemné. Poradíme jednoduché triky, vďaka ktorým sa ich môžete jednoducho zbaviť.

Sú otravné a ak sa vo vašom byte premnožia, nie je to nič príjemné.

Jahody a mravce nie sú dobrou kombináciou. Pred dvoma rokmi sa im zapáčilo v mojom jahodovisku a bolo ich toľko, že nám z jahôd takmer nič nechali.

Jahody a mravce nie sú dobrou kombináciou. Pred dvoma rokmi sa im zapáčilo v mojom jahodovisku a bolo ich toľko, že nám z jahôd takmer nič nechali.

Jak přimět mravence vyhnout se vaší spíži obloukem - Asi neexistuje nic nepříjemnějšího, než sáhnout do spíže pro nějakou tu mouku, cereálie nebo koření ...

Are you a beginning cook, an every-day family cook, or ready to rock your inner Iron Chef? Here are guidelines to help you stock your pantry for whatever the level of your cooking expertise.

Tipy, ako sa zbaviť slimákov účinne a bez chémie

handy tips to get rid your garden of snails and slugs, gardening, homesteading, pest control

Komáři jsou velice nepříjemní společníci. Vyrobte si pro ně neodolatelnou pastičku. Foto: Flickr.com/John Tann CC BY 2.0

7 versatile plants that repel mosquitoes and other bugs. These insect and mosquito repellent plants can be used on your skin, outdoors and around the home.