Úžasný koláč s krehulinkým cestom, ktoré sa rozplýva na jazyku a šťavnatou, osviežujúcou tvarohovo-malinovou plnkou. Je jednoduch...

Úžasný koláč s krehulinkým cestom, ktoré sa rozplýva na jazyku a šťavnatou, osviežujúcou tvarohovo-malinovou plnkou. Je jednoduch...

Dnes som si spravila tento fajny cheesecake plny zdravých cukrov, dôležitých bielkovín a  nenasytenych tukov aby som mala zajtra na pretekoch veeela energie :) :)

Dnes som si spravila tento fajny cheesecake plny zdravých cukrov, dôležitých bielkovín a nenasytenych tukov aby som mala zajtra na pretekoch veeela energie :) :)

1 Margot120 g kokosových keksů 70 g másla 500 g jemného tvarohu 200 ml zakysané smetany 1 vejce 150 g moučkového cukru 1 vanilinový cukr1 lžíce hl.mouky Keksy rozdrtíme , přidáme nastrouh. Margot roztopené máslo.Promícháme, aby vznikla směs podobná mokrému písku. Dortovou formu vymažeme máslem nebo vyložíme pečicím papírem. Na dno formy nasypeme směs a rovnoměrně ji utlačíme také na strany formy.  Spojíme ostatné do hl.krému, prelejeme korpus a upečieme 45 min.na 150C, na noc do chladničky.

1 g kokosových keksů 70 g másla 500 g jemného tvarohu 200 ml zakysané…

Tvarohovo – Nutelový cheescake

Spód z ciasteczek: 120 g ciasteczek digestive lub herb… na Stylowi.

Cheesecake s broskvovou příchutí a polevou Mirror recept - TopRecepty.cz

Cheesecake s broskvovou příchutí a polevou Mirror recept - TopRecepty.

Vynikající jahodový cheesecake | NejRecept.cz

Vynikající jahodový cheesecake

Vynikající lahodný cheesecake s jahodovou pěnou a jemnou smetanovou pěnou.

Kokosový cheesecake s nutelou BEZ PEČENÍ

Nejlepší recepty - Nejlepší top populární recepty

Tento nepečený domácí cheesecake s nutellou si zamilujete!

Pinterest
Search