liečivé byliny

7 Pins2 Followers
ZDRAVÉ RECEPTY | Skalná ruža je naše slovenské aloe, má veľmi podobné účinky, ale pre svoju "obyčajnosť" je prehliadaná.   Je vhodná na bolesť v krku, zápaly horných dýchycích ciest - vo forme nálevu. Asi 2 PL dužinatých listov pokrájame, zalejeme šálkou horúcej vody, necháme vyluhovať 10 minút a pijeme teplé 1x denne.  V čerstvej forme je vhodná rovnako ako aloe na popáleniny, kožné infekcie a pod.  Štava z listov sa tiež kvapká do uší pri zápaloch.

ZDRAVÉ RECEPTY | Skalná ruža je naše slovenské aloe, má veľmi podobné účinky, ale pre svoju "obyčajnosť" je prehliadaná. Je vhodná na bolesť v krku, zápaly horných dýchycích ciest - vo forme nálevu. Asi 2 PL dužinatých listov pokrájame, zalejeme šálkou horúcej vody, necháme vyluhovať 10 minút a pijeme teplé 1x denne. V čerstvej forme je vhodná rovnako ako aloe na popáleniny, kožné infekcie a pod. Štava z listov sa tiež kvapká do uší pri zápaloch.

nohy a bobkovy list

Ak sa chcete vznášať v oblakoch, močte si nohy vo vývare z bobkového listu

Za žádných okolností neničte tuto rostlinu: Jedná se o jednu z nejléčivějších bylinek

Za žádných okolností ji neničte: Jedná se o jednu z nejléčivějších bylinek

Zbavte se křečových žil pomocí jediné přírodní ingredience

Zbavte se křečových žil pomocí jediné přírodní ingredience

Vezmite melónové jadierka a uvarte ich: Výsledok vás šokuje

Watermelon is certainly a well-known fruit also his seeds, consist of nutrition which includes fatty acids, essential proteins and a lot of minerals

Mast na křečové žíly | Bylinky pro radost

Mast na křečové žíly | Bylinky pro radost

Co se stane, když spojíte červené víno a aloe vera. Aloe vera se v některých kulturách používá jako lék již stovky let, ale my tuto rostlinu a její vliv na naše tělo objevujeme až nyní.

Amazing Aloe Vera - A Natural Eco-Friendly Medicine - Calgary is Green

Pinterest
Search