17 pinů0 fanoušků
Tuukka-don't know why but I really like this :)

Jaromir Jagr shaking hands with Martin Straka.

Martin Straka ♥ ♥ #Thebest #hockeyplayer #HcSkodaPlzen #Czechrepublic #pilsen #plzen

Ani na druhý pokus to v novém ročníku nevyšlo. Indiáni zamířili do Chomutova, aby se mohli postavit místním Pirátům. Škodovce se nepovedl vstup do prostřední periody, na jejímž začátku třikrát inkasovala, což byl jeden z rozhodujících faktorů nezdaru.

Indiáni se dočkali první výhry v nové sezóně. Ve třetím přípravném utkání slaví hokejisté HC Škoda Plzeň první vítězství, když skvělou závěrečnou třetinou rozsekli duel s chomutovskými Piráty.

Vedení HC Škoda Plzeň reaguje na nepříznivé výkony v úvodu sezóny první změnou. Obranu indiánů posílí zkušený slovenský obránce Tomáš Slovák, který se na západ Čech vrací po dvou letech. V týmu naopak končí jiný slovenský obránce Branislav Kubka.

Hokejisté Škody Plzeň porazili ve 20. kole extraligy na domácím ledě Mladou Boleslav 1:0. Jediný gól duelu vstřelil ve 34. minutě Jakub Lev, čisté konto udržel brankář Matěj Machovský. Více než třetinu dohrávali Západočeši bez kapitána Ondřeje Kratěny, který skončil po ataku Šticha v nemocnici.

#Goalies : Jan #Lukáš (HC #Sparta Praha/ #Rytíři  #Kladno), Matěj #Machovský (HC Škoda #Plzeň). Jakub #Nakládal  D  Vojtěch #Mozík, Jakub #Jeřábek  Jiří #Novotný   Martin #Růžička  http://www.hokej.cz/pozor-start-reprezentanti-zahaji-pripravu-na-ms-potrva-7-tydnu/5006422

#Goalies : Jan #Lukáš (HC #Sparta Praha/ #Rytíři #Kladno), Matěj #Machovský (HC Škoda #Plzeň). Jakub #Nakládal D Vojtěch #Mozík, Jakub #Jeřábek Jiří #Novotný Martin #Růžička http://www.hokej.cz/pozor-start-reprezentanti-zahaji-pripravu-na-ms-potrva-7-tydnu/5006422

Zprávy Plzeň - informační portál pro Plzeň a Plzeňský kraj – Google+

Sport >>> http://plzen.cz/category/zpravodajstvi/sport-zpravy Sportovní zprávy z Plzně i regionu Plzeň. Fotbal, hokej, házená, tenis, golf, vodní sporty, lyžařské sporty, atletika, sálové sporty, .... Vše ze sportu.