Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

0098. recept na kvásek z žitné mouky od Marietty - recept pro domácí pekárnu

Francouzské pečivo je skutečné umění. Kuchaři po celém světě se snaží získat tajemství receptů na nadýchané bagety, croissanty, větrníky, a jiné. My Vám dnes prozradíme recept na francouzský chléb. Recept francouzský chléb ingredience 1 polévková lžíce droždí 250 ml vody 3 polévkové lžíce cukru ½ čajové lžičky soli 80ml rostlinného oleje 1 vejce 250 g …

Recept mám od tety,měli restauraci v USA a napekli jich denně stovky! Jsou opravdu vynikající a rozp...

Olivové spirálky z česnekového těsta

Kynuté česnekové těsto, které je jemné jako pavučinka lahodně splyne s chutí olivy. Pokud máte rádi olivy a česnek, určitě to musíte vyzkoušet.

Tento recept mám veľmi rada, pretože je lacný a zemiakové pagáče sú nielen mäkučké a šťavnaté, ale dlho vydržia a nestvrdnú. Pečiem ich väčšinou vtedy, keď mi ostanú varené zemiaky, alebo keď idem k obedu robiť zemiakový šalát, či opekané zemiaky (varené v šupkách). Uvarím len o dva viac, aby bolo na pagáče :-)

CHAČAPURI Domácí recept na sýrem plněnou placku z kynutého těsta

Obrázek z Recept - Mini koláčky - nekynuté a na jazýčku se rozplývající

Mám veľmi rada sladké čo je na mne aj vidieť a preto ak už mlsať, tak trošku zdravšie. Včera som upiekla mrkvovú tortu so stéviou miesto cukru a urobila som želé cukríky z púpavového čaju. Púpavy máme na záhrade neúrekom tak som si nie len že veľa dala sušiť, ale aj skúsila nový recept. Tieto cukríky sa dajú urobiť z ovocnej šťavy, džúsu alebo silného bylinkového čaju.

Savory Pastry Bracelets filled with Herbed Cheese #borek #atelierchristine