jak čistit ekologicky plíseň na stěnách

If you do see mildew growing in your home, brush the object to remove surface mildew and vacuum to remove loose mold. Sponge or wash remaining mildew with detergent and dry thoroughly.

Upratovaniu či vareniu sa nevyhne asi nikto z nás.Možno to nie je práve najkrajšia predstava trávenia voľného času,  ale ak sa začítaš do tejto knižky, nájdeš veľa rád a tipov, ktoré ti tieto činnosti uľahčia.  Popri starostlivosti o domácnosť nesmieš zabúdať ani  na seba – na svoje zdravie a krásu. Ak už nechceš používať toľko ospevované a drahé prípravky z reklám, či už sú to čistiace prostriedky alebo krémy na tvár, táto knižka ti bude tou správnou pomocníčkou.  V štyroch kapitolách ti…

Babičkine rady nad zlato

Upratovaniu či vareniu sa nevyhne asi nikto z nás.Možno to nie je práve…

Máte doma mole? Triky, ako sa ich zbaviť a zabrániť ich návratu!

Triky, ako sa ich zbaviť a zabrániť ich návratu!

ako odstranit skrabance z obrazovky telefonu ci tabletu

Ako odstrániť škrabance z displeja telefónu či tabletu

Matrac patrí medzi najšpinavšie miesta v byte: Ako ho zbaviť zápachu a baktérií?…

Sleeping without the support of a good mattress can be seriously detrimental. According to the Better Sleep Council, a mattress should be replaced about once every 7 years for maximum support and comfort.

Jak oživit zašlé ručníky – Snadný a ekologický způsob Postup  Perte ručníky nadvakrát. V první várce perte pouze pomocí horké vody a místo klasického prášku či gelu, přidejte hrnek octa. V druhém praní opět vynechejte čistící prostředek a tentokrát přidejte půl hrnku jedlé sody. Ručníky budou dokonale čisté, desinfikované a zbavené možného zápachu z usazeného čistícího prostředku mezi vlákny.

Jak oživit zašlé ručníky – Snadný a ekologický způsob

Pinterest
Search