Cuketa je veľmi obľúbená nízkokalorická zelenina s vysokým obsahom živín. Preto sme pre vás zozbierali 15 najlepších receptov, ktorých základ tvorí cuketa. Môžete si ju pripraviť na rôzne spôsoby a veríme, že si pochutnáte.

Zbierka 15 najlepších receptov s cuketou, z ktorých si určite vyberiete

Cuketa je velmi oblíbená nízkokalorická zelenina s vysokým obsahem živin. Proto jsme pro vás sesbírali 15 nejlepších receptů, jejichž základ tvoří cuketa. Můžete si ji připravit na různé způsoby a věříme, že si pochutnáte.

Sbírka 15 nejlepších receptů s cuketou, z kterých si určitě vyberete

Na plechu v troubě pečená přílohová zelenina

Roasted Vegetables on Zucchini “Pasta”Indulge in this vegetarian delight without all the carbs! Reduce inflammation and increase hydration in your body with high-water content foods like zucchini and roasted vegetables found in this recipe.

Zapečená zelenina se smetanovou omáčkou

This page contains vegetable casserole recipes. Vegetable casseroles are a healthy meal that you can even make ahead. (Vegan Casserole Make Ahead)

Vydatné fazolky

Vydatné fazolky

Cuketa je moja obľúbená zelenina – svieža, šťavnatá a navyše, obsahuje len minimum kalórií. Jej príprava je jednoduchá a dá sa využiť na množstvo skvelých a chutných receptov. Prinášam vám moje najobľúbenejšie recepty na prípravu cukety, ktoré si určite nájdu miesto, aj vo vašej kuchyni.

“Dovlecei cu roșii și cașcaval la cuptor” este o mâncare foarte ușoară și…

Zeleninové lievance

Zeleninové lievance

Kapustové řízky (karbanátky) se sýrem

Kapustové řízky (karbanátky) se sýrem

Ostré fazolky

Ostré fazolky

Pinterest
Search