Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

Tento recept mám veľmi rada, pretože je lacný a zemiakové pagáče sú nielen mäkučké a šťavnaté, ale dlho vydržia a nestvrdnú. Pečiem ich väčšinou vtedy, keď mi ostanú varené zemiaky, alebo keď idem k obedu robiť zemiakový šalát, či opekané zemiaky (varené v šupkách). Uvarím len o dva viac, aby bolo na pagáče :-)

pin 2

- každý díl těsta pak vyválíme na placku a rozdělíme na osminky

pin 2

Táto príloha je doslova bezkonkurenčná. Jogurtové zemiaky pripravené na turecký spôsob sú vynikajúce nielen ako príloha k mäsku, ale aj samé o sebe, napríklad ako chutná večera.

pin 2

Nejjemnější lívance z kefíru

French Onion Soup

Learn how to make classic French Onion Soup at home! It's easy to make than you might think, and always SO delicious! | gimmesomeoven.com

Slaná roláda z kuracieho mäska, syra a smotany, v chrumkavom slaninovom kabátiku.

Rýchla večera z jedného plechu pre celú rodinu. Vyskúšajte vynikajúce kuracie prsia z jedného plechu. Vďaka kyslej smotane je mäso jemné a šťavnaté a ďalšie prísady dopĺňajú jeho skvelú chuť! :-)

Úžasne chutné placky pečené nasucho,ktoré pripravujeme na rôzne spôsoby aj niekoľkokrát do mesiaca. Náplne môžete obmieňať podľa chuti, ja mám najradšej syrov náplň, ale pokojne môžete použiť aj zemiakovú kašu so syrom a bylinkami, šunkovú náplň alebo čokoľvek, čo nájdete v chladničke.

ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ ZAPEČENÉ KOTLETY CO ZNÁM vhodné i pro velký počet osob kdy není čas stát u plotny

V OBRÁZKOVOM POSTUPE.......