Zábal pro silné a dravé vlasy i v zimě: domácí kúra ze 2 lžic olivového oleje, 1 rozšlehaného vejce a 50 ml piva. Vlasy zabalte do staršího ručníku a nechte zábal 1 – 3 hodiny působit.

Zábal pro silné a dravé vlasy i v zimě: domácí kúra ze 2 lžic olivového oleje, 1 rozšlehaného vejce a 50 ml piva. Vlasy zabalte do staršího ručníku a nechte zábal 1 – 3 hodiny působit.

přírodní spalovač tuku

Recept na přírodní spalovač tuku 125 g křenu 4 citrony 3 lžíce medu 2 lžičky…

Domácí dvojsložkový gel, který vás zbaví strií, stařeckých skvrn, akné, úpalu a jizev

healty recipes: Homemade 2 Ingredient Gel to Get Rid of Stretch Marks, Aging Spots, Acne, Sunburns And Scars

Domácí spalovač tuků | NejRecept.cz

Domácí spalovač tuků

Homemade exfoliator from InStyle: 3 tbsp ground flaxseed c plain Greek yogurt 1 tsp each cinnamon and honey Mix together & apply to face, scrubbing in circular motion for 30 seconds. then rinse.

Bielkovinová diéta: Za mesiac 8 kíl dole - Glanc.sk - Všetko o svete žien

sk - Všetko o svete žien

Prírodný liek (citrón, med, škorica a zázvor)  ...prevencia proti chrípke, či prechladnutiu, rýchla pomoc pri bolestiach hrdla a proti kašľu...posilňovanie imunitného systému...a keďže zázvor riedi krv, upevňuje pamäť a podporuje látkovú premenu, čím nás zahrieva...  Potrebujeme: kvalitný med citróny čerstvý zázvor celá škorica  Príprava: Čerstvý očistený zázvor nakrájame na tenké plátky, takisto aj citróny (najlepšie nestriekané) a ukladáme ich striedavo do pohára,

Prírodný liek (citrón, med, škorica a zázvor) ...prevencia proti chrípke, či prechladnutiu, rýchla pomoc pri bolestiach hrdla a proti kašľu...posilňovanie imunitného systému...a keďže zázvor riedi krv, upevňuje pamäť a podporuje látkovú premenu, čím nás zahrieva... Potrebujeme: kvalitný med citróny čerstvý zázvor celá škorica Príprava: Čerstvý očistený zázvor nakrájame na tenké plátky, takisto aj citróny (najlepšie nestriekané) a ukladáme ich striedavo do pohára,

Ovesné vločky jsou pravděpodobně jednou z nejzdravějších potravin na světě. Obsahují vysoké množství zdravých živin a mohou poskytnout mnoho

Zbavte se břišního tuku pomocí vody z ovesných vloček - FarmaZdravi.

Na chudnutie existuje veľa receptov. No len málo z nich je účinných a zároveň aj zdravých. Tento patrí medzi jeden z najlepších.

Vypite pohár tohto pred spaním a vymažte všetko, čo ste cez deň zjedli

Jak na domácí odboj proti hmyzu? Abychom získali ty opravdu nejlepší a prověřené tipy, vyrobili jsme domácí repelenty na přírodní bázi určené pro použití doma i vycházky do přírody, vyzkoušeli je a vybrali pro vás recepty na ty nejlepší.

Otestovali jsme domácí repelenty a nechali se poštípat za vás - iDNES.

NapadyNavody.sk | Najlepší prírodný liek na detský kašeľ - banánová výživa

Najlepší prírodný liek na detský kašeľ - banánová výživa

Vyhadzujete škrupiny z vajec? Chyba! Ani sa vám nesnívalo, na čo všetko ich môžete využiť | Casprezeny.sk

Do you normally throw away egg shell? After reading this you will stop throwing egg shell away. Egg’s shell is a natural source of minerals and contains calcium.

Recepty na detox smoothies pre každý deň - Zdravie - Cvičte.sk

Recepty na detox smoothies pre každý deň - Zdravie - Cvičte.

Pinterest
Search