jitka s

1 follower
·
7 following
jitka s
More ideas from jitka
Jednoduché na prípravu, úžasne chutné a kedže sa nevaria, zachovajú si všetky vitamíny, živiny a plnú prírodnú chuť. Vynikajúco sa hodia do ľadových čajov, na prípravu limonád, letných drinkov alebo do sladkých dezertov.

8 fruit and herb honey syrups you can make at home and have to add flavor to your water or tea, smoothies or other things you would like to add a fruity fl

Tabata - hubnutí za 4 minuty denně

Tabata - hubnutí za 4 minuty denně

Ankle Bracelet Tattoos, Ankle Tattoos, Chain Tattoo, Paw Tattoos, Tatoos, Flower Foot Tattoos, Fun Tattoo, Future Tattoos, Awesome Tattoos, Small Tattoos, Tattoos, Stone, Ankle Foot Tattoo, Flower Tattoo Foot, Flower Leg Tattoos, Ankle Tattoo, Gorgeous Tattoos, Incredible Tattoos, Paw Print Tattoos, Cool Tattoos

charm anklet tattoo by debbiescraftmad, via Flickr

I love the idea of a tattoo charm bracelet. Every time something big happens in your life, a grand accomplishment, you had a charm.

Old Crow Tattoo, Oakland | PHILIP MILIC

Old Crow Tattoo, Oakland | PHILIP MILIC

A mám celé leto pokoj: Toto je môj tajný recept proti komárom!

A mám celé leto pokoj: Toto je môj tajný recept proti komárom!

Tekuté mydlo nemusíte kupovať v obchode.Môžete si ho vyrobiť doma, doslova za pár centov. Potrebujte k tomu len 2 ingrediencie a tento skvelý domáci recept. To sa oplatí, čo poviete?

Make your own "resort quality" liquid hand soap for pennies (One good thing by Jillie) I may not be into diy things yet but oh my gosh if this is from one bar of soap I could have a yr supply for the kitchen.