Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

Domácí babské rady

120 Piny86 fanoušků

Stimuláciou bodov na dlani dokážete zmierniť rôzne zdravotné problémy. Pozrite sa, s čím vám dokážu pomôcť konkrétne body.

4
1

Mix Sody a Medu: Konzumujte 3 lžičky denně a sledujte co to udělá s vaším tělem

1

Vyčistite krv a cievy s týmto prírodným liekom

1

Máte nadmerný tuk hlavne v okolí brucha a cítite sa nafúknutí? Zrejme máte v tuku veľa toxínov. Tu je spôsob, ako sa ich spoľahlivo zbavíte.

1

Snažíte sa schudnúť no nedarí sa? Potom skúste masírovať tieto body – zrýchlia váš metabolizmus, zlepšia trávenie a obmedzia chuť do jedla.

1

Tento džús navždy nahradí vaše lieky proti bolestiam a zápalom

1

Rudolf Brojs z Rakouska hledal celý svůj život nejlepší alternativní lék na rakovinu. Vyráběl různé šťávy, až došel k té, která doopravdy posílí váš imunitní systém, dodá vašemu tělu energii a čistí krev, což nejvíce pomůže v boji proti rakovinným buňkám. Již vyléčil přes 45 tisíc osob, které byly postiženy rakovinou a dalšími nevyléčitelnými onemocněními, …

1

Hemoroidy zohrávajú dôležitú úlohu pri vyprázdňovaní. Máme ich všetci, lenže ich existenciu si uvedomíme až vtedy, keď začnú robiť problémy. Ide o chúlostivú záležitosť a rozpaky neraz spôsobia, že počiatočné príznaky – malé škvrnky od krvi na toaletnom papieri či vysúvanie pletenca žíl z análneho otvora pri vykonávaní

1

Jezte toto jídlo k snídani každý den a sledujte, jak vám mizí tuk z těla!

1

Pite pravidelne tento džús a zabudnite na brušný tuk

1