Twisted Strawberry Shortcake – Our spring shortcake recipe looks a lot like a trifle dessert—layered with fresh berries, pudding, citrusy angel food cake, and white chocolate.

Twisted Strawberry Shortcake: a summer shortcake recipe looks a lot like a trifle dessert—layered with fresh berries, JELL-O Vanilla Flavor Instant Pudding, citrusy angel food cake, and BAKER'S White Chocolate. I love trifles for summer dinners + parties.

NO-BAKE Chocolate Cake!! Moist, soft, and THE MOST decadent chocolate cake recipe EVER, perfect for V Day!!! | rasamalaysia.com

No Bake Chocolate Cake

STEAMED Chocolate Cake, yes, you steam the cake. Moist, soft, and decadent chocolate cake is possible without an oven! Try the recipe today.

Czech Republic, Czech Recipes, Czech Food, Sweet Cakes, Cake Cookies, Serbian Food, Mexican Recipes, Sweet Recipes, Table

Oslaďte si pondelkové popoludnie výnimočným dezertom plným sladučkých banánov a lahodného vanilkového krému. Vďaka jednoduchej príprave ho zvládne  skutočne každý. :-) Potrebujeme: 5-6 ks banánov nakrájaných na kolieska 1 bal. detských piškót 250 g mascarpone alebo smotanového syra 2 šálky mlieka 1 plechovka Salka (nevareného) 1 bal. vanilkového pudingu 340 ml smotany na šľahanie 33% 1/2...

Not yo Mamas Banana Pudding. This is my famous banana pudding recipe that I stole from Miss Paula Dean. and this is the filling i use for my banana pudding cupcakes.

Tradičné koláče našich starých materí.

Tradičné koláče našich starých materí.

VÝBORNÁ TVAROHOVÁ KULIČKOVÁ BUCHTA

Štola tvarohová vynikající nesmí chybět na vánočním stole

Tvarohový vánok

Jednoduchý a pritom výborný. Recept som našla už dávnejšie na nejakom českom…

Roláda - pozor nepopraská

cukr, žloutky a stále šleháme.

Recept mám už vyše 20 rokov. Dostala som ho od svojej kolegyňe, skúsenej cukrárky, ktorá nás  pri akejkoľvek príležitosti prekvapila vždy niečím novým a vždy vynikajúcim. Koláčik má zaujímavý názov, ale je to asi preto, že suroviny sú v štvrťkilovej váhe. So súhlasom  mojej kamarátky @cica2, ktorá podľa  receptu koláč upiekla a aj vyfotila, vložila som hlavný obrázok ktorý mi poslala.

Recept mám už vyše 20 rokov. Dostala som ho od svojej kolegyňe, skúsenej cukrárky, ktorá nás pri akejkoľvek príležitosti prekvapila vždy niečím novým a vždy vynikajúcim. Koláčik má zaujímavý názov, ale je to asi preto, že suroviny sú v štvrťkilovej váhe. So súhlasom mojej kamarátky @cica2, ktorá podľa receptu koláč upiekla a aj vyfotila, vložila som hlavný obrázok ktorý mi poslala.

Pinterest
Search