Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

365 věcí které si můžete udělat sami doma. Domácí kosmetika, drogerie a jídla, se kterými ušetříte peníze, přírodu i zdraví.

pin 1

3 ingrediencie, ktoré dokážu vyliečiť upchaté tepny, tuk v krvi a infekcie

pin 1

Sice existují trouby se samočistící schopností (pyrolýza a katalýza), ale většina lidí u nás má stále nějakou klasickou, která se musí jednou za čas vyčistit ručně. Proto je užitečné znát několik t…

Vedeli ste, že mnohé ochorenia dokážete vyliečiť cez noc jednoduchými cibuľovými zábalmi? Tento recept je veľmi obľúbený už od 16. storočia.

Moje pravdy - Jak zhubnout v pase a narovnat záda?

Takto sa sami dokážete zbaviť bolesti zubov behom niekoľkých minút! | topmagazin.sk

11 DIY Ways to Contain Your Clutter Without Compromising Your Style

11 DIY Ways to Contain Your Clutter Without Compromising Your Style More

Rýže pouze na vaření? Omyl! Geniální způsoby jak jí využít ve vaší domácnosti!

Tiež sa vám v práčke usadil vodný kameň, pleseň v tesnení a dokonca z nej vychádza nepríjemný zápach? Poradíme vám, ako si s týmito nepríjemnosťami môžete poradiť ľahko, účinne a najmä ekologicky, bez drahých čistiacich prostriedkov z reklám. Ušetrite peniaze a dajte vašej práčke skutočne efektívnu starostlivosť. Potrebujeme: 1kg kryštálovej sódy (natrium carbonat -pracia sóda) 1 l bieleho octu – môže byť...

Ako vyčistiť rúru: 1. Stačí zmiešať 1 balíček prášku do pečiva s miskou vlažnej vody a touto zmesou natrieť celé vnútro rúry. - 2. Zmes necháme v rúre pôsobiť 24 hodín a potom ju spolu s pripáleninami jednoducho zotrieme vlhkou handričkou. - 3. Sklo na dvierkach sa najlepšie čistí vlažnou mydlovou vodou.