babičiny rady

8 Piny30 fanoušků
Ako očistit zlato a striebro
Iva Hüttnerová vybírá ty nejlepší rady našich babiček jak napravit a vylepšit…
Fígle finty triky i zlepšováky v praxi
7_bizarních_receptů_našich_babiček,_které_skutečně_fungují
Rady od babičky.....
Stiahnite si najlepšie Babské rady
skvrny 1
Dobré rady pre domácnosť: Na mravce v byte zaberie cukor, droždie a voda | Život.sk

Další nápady
Prinášame vám zbierku tipov, trikov a zlepšovákov, ktoré zbierali gazdinky celé roky. Na mnohé z nich sa dokonca už takmer zabudlo. To by však bola veľká škoda, v kuchyni vám môžu uľahčiť prácu, a ušetriť čas aj peniaze.
Jak oživit staré zrezlé vánoční formičky ČIŠTĚNÍ FORMIČEK  Formičky vyvařit v prášku do pečiva (klasický kypřící prášek). Většina špíny odpadne..která ne..přejet kartáčkem a máte je jak nové. A to jest celé kouzlo.
PRÁŠEK DO PEČIVA učiněný zázrak
ZÁZRAK JMÉNEM JEDLÁ SODA – 27 ZPŮSOBŮ POUŽITÍ PRO DŮM I ZDRAVÍ
Potravinové mole sú nechcenými podnájomníkmi v našich domovoch. Tieto živočíchy sa zdržiavajú na miestach, na ktorých majú prístup k potravinám, najčastejšie v komorách, regáloch, potravinových skriniach alebo kuchynskej linke. Dokážu spoľahlivo zlikvidovať zásoby potravín tým, že do nich …
Jednoduché vyčištění zásobníku na prášek a aviváž
Kupované čistiace prostriedky obsahujú veľa chemických látok, ktoré sú zdraviu škodlivé. Vyskúšajte túto kombináciu dvoch prírodných látok.
If you want to perk up your lawn in a cheaper, more natural way, consider making your own homemade lawn fertilizers. Take a look at this article for more tips and common homemade lawn fertilizer recipes.
Namočte přes noc 4 mandle a ráno je snězte. S vaším tělem se začnou dít úžasné věci
Upratovaniu či vareniu sa nevyhne asi nikto z nás.Možno to nie je práve najkrajšia predstava trávenia voľného času,  ale ak sa začítaš do tejto knižky, nájdeš veľa rád a tipov, ktoré ti tieto činnosti uľahčia.  Popri starostlivosti o domácnosť nesmieš zabúdať ani  na seba – na svoje zdravie a krásu. Ak už nechceš používať toľko ospevované a drahé prípravky z reklám, či už sú to čistiace prostriedky alebo krémy na tvár, táto knižka ti bude tou správnou pomocníčkou.  V štyroch kapitolách ti…
Pinterest
Hledat