Čo dnes variť

iGurman.com
220 Piny82 fanoušků
Čokoládový koláč.  http://www.igurman.com/2017/04/cokoladovy-kolac.html  Jednoduchý a zároveň chuťovo perfektný koláč #chocolatecake #CokoladovyKolac

Čokoládový koláč. http://www.igurman.com/2017/04/cokoladovy-kolac.html Jednoduchý a zároveň chuťovo perfektný koláč #chocolatecake #CokoladovyKolac

The first time! Rainbow trout @AnovaCulinary 167F/75C for 45 minutes. Lemon, salt, pepper, brown sugar, garlic, thyme, olive oil, parsley, savory. #Anovafoodnerd #TheAnovaPrecisionCooker

The first time! Rainbow trout @AnovaCulinary 167F/75C for 45 minutes. Lemon, salt, pepper, brown sugar, garlic, thyme, olive oil, parsley, savory. #Anovafoodnerd #TheAnovaPrecisionCooker

Pečená kačica ~ iGURMAN.com - V tieto chladnejšie dni človek potrebuje nejakú tú energiu. A čo takto si pripraviť skvelý pokrm, napríklad rýchly recept s názvom "pečená kačica"

Pečená kačica ~ iGURMAN.com - V tieto chladnejšie dni človek potrebuje nejakú tú energiu. A čo takto si pripraviť skvelý pokrm, napríklad rýchly recept s názvom "pečená kačica"

Hrachová polievka  Polievka zo sušeného lúpaného poleného hrachu, so zeleninou, dochutená cesnakom.

Hrachová polievka Polievka zo sušeného lúpaného poleného hrachu, so zeleninou, dochutená cesnakom.

"Pivové" kuriatko ~ iGURMAN.com  Kuracie recepty sú veľmi obľúbené. Keďže som mal doma kuracie stehná a "Radler" - citrónové pivo, bolo rozhodnuté.  Výsledok je hodný odporúčania.:-))

"Pivové" kuriatko ~ iGURMAN.com Kuracie recepty sú veľmi obľúbené. Keďže som mal doma kuracie stehná a "Radler" - citrónové pivo, bolo rozhodnuté. Výsledok je hodný odporúčania.:-))

Inšpirácia na dezert ~ iGURMAN.com -  Môže Vás niečo viac povzbudiť ako vynikajúco pripravené dezerty, môže? Ak ste ako ja, budete ich milovať a hľadať stále nové inšpirácie, ktoré Vám môžu zlepšiť deň. Kto by si odopieral potešenie zakončiť jedlo s niečím špeciálnym. Zopár inšpirácií som našiel. Užite si to!

Inšpirácia na dezert ~ iGURMAN.com - Môže Vás niečo viac povzbudiť ako vynikajúco pripravené dezerty, môže? Ak ste ako ja, budete ich milovať a hľadať stále nové inšpirácie, ktoré Vám môžu zlepšiť deň. Kto by si odopieral potešenie zakončiť jedlo s niečím špeciálnym. Zopár inšpirácií som našiel. Užite si to!

Focaccia farcita  Další recept na výbornou a tentokrát i velmi sytou variantu Focacci, náplní je nepřeberné množství a věřím, že i mnohem zdravější než tato,ale pokud nevíte co k večeři nebo k vínku, tohle jídlo je tou pravou volbou :)

Focaccia farcita Další recept na výbornou a tentokrát i velmi sytou variantu Focacci, náplní je nepřeberné množství a věřím, že i mnohem zdravější než tato,ale pokud nevíte co k večeři nebo k vínku, tohle jídlo je tou pravou volbou :)

Mäsové závitky  Pod pojmom závitky si väčšinou predstavím mäso plnené šunkou, syrom a nejakou zeleninou, či klobásou a kapustou....alebo španielské vtáčiky. Tieto závitky sú iné a nám veľmi chutia, lebo v nich nie je žiadna zelenina, ktorú by deti vyberali na okraj taniera. Závitky z bravčového mäsa sú naplnené fášou z mletého mäsa tiež bravčového s kúskom syra, preliate jemnou prírodnou šťavou s hubovou arómou.

Mäsové závitky Pod pojmom závitky si väčšinou predstavím mäso plnené šunkou, syrom a nejakou zeleninou, či klobásou a kapustou....alebo španielské vtáčiky. Tieto závitky sú iné a nám veľmi chutia, lebo v nich nie je žiadna zelenina, ktorú by deti vyberali na okraj taniera. Závitky z bravčového mäsa sú naplnené fášou z mletého mäsa tiež bravčového s kúskom syra, preliate jemnou prírodnou šťavou s hubovou arómou.

Recept na pletenky ~ iGURMAN.com   Domáce pečivo si pečiem sem tam aj ja. Pletenky má celá naša rodina veľmi rada. A príprava je veľmi rýchla a bezproblémová. Doteraz som používal iný recept,

Recept na pletenky ~ iGURMAN.com Domáce pečivo si pečiem sem tam aj ja. Pletenky má celá naša rodina veľmi rada. A príprava je veľmi rýchla a bezproblémová. Doteraz som používal iný recept,

Vianočný raňajkový veniec  Odkedy s manželom bývame sami ,tak máme tradíciu,že každoročne na vianočné raňajky pečiem vianočku ...vstávam kvôli tomu o šiestej ráno,aby som zamiesila cesto a medzitým ,ako si potichúčky kysne ,si dám kúpeľ alebo sa občas vkradnem naspäť do postele k manželovi :)

Vianočný raňajkový veniec Odkedy s manželom bývame sami ,tak máme tradíciu,že každoročne na vianočné raňajky pečiem vianočku ...vstávam kvôli tomu o šiestej ráno,aby som zamiesila cesto a medzitým ,ako si potichúčky kysne ,si dám kúpeľ alebo sa občas vkradnem naspäť do postele k manželovi :)

Pinterest
Hledat