Sladké jídlo

55 pinů2 fanoušků
Want an easy low carb keto Paleo bread? Try this gluten free coconut flour psyllium husk bread recipe. It's a tasty bread to serve with breakfast or dinner.
Racuszki budyniowe z bananami
Moja Mama Felicja nauczyła mnie jak robić racuchy doskonałe i do tej pory je dla nas robi. Razem z maminymi pączkami  to jedne z moich ...
Tento recept robím už dlhé roky, mám ho z kalendára z r. 1986, milovali ho moje deti a teraz ho milujú aj moje vnúčatá.
Nič lepšieho nepoznám, ako lokše starých mám. O tom, že zemiakové lokše sa nepodávajú len k husacine či kačacine som sa presvedčila v už útlom detstve u babky v Abraháme. Ako iné roky, aj vtedy sme prišli na hody a ja som hneď zbystrila, keď som na staručkom sporáku zbadala v modrom pekáči zamotané makové lokše. V tom veľkom pekáči ich bolo hádam sto.
Recept na prípravu chutných zemiakových lokší. Podávame ako prílohu k pečenej kačke či husi, alebo ich plníme slanými (kačacia pečienka) alebo sladkými (makovou, orechovou...) plnkami. Príprava je jednoduchá ale zamúčia celú kuchyňu :) Stoja však za to :)
Rýžový nákyp se žloutkovým krémem | NejRecept.cz
Pumpkin Pie Monkey Bread (and my new bedroom reveal!). Sponsored by Brooklinen!
Beautiful and delicious Honey Challah Bread recipe!
Tieto palacinky ma naučila teta. Dlhé roky pracovala v reštaurácii na Morave a jej palacinky tam boli ako dezert vychýrené.
Pinterest
Hledat