Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

Projekty na vyzkoušení

123 Piny12 fanoušků

namaceni a kliceni orechu a seminek

2

Trápia vás vrásky na dekolte? Pomôže jednoduchý domáci recept hotový za pár…

1

púpavový koreň - silnejší ako chemoterapia

1

Voňavé prádlo aj bez aviváže? Je to prekvapivo jednoduché!

1

Džús na schudnutie lenivým spôsobom – a funguje prekvapivo výborne 2 čajové lyžičky medu 1 čajovú lyžičku škorice 1 pohár (približne 2,5 dcl) vody Postup prípravy 1) Vždy dodržujte pomer 1 čajovej lyžičky škorice na 2 čajové lyžičky medu a 2,5 dcl vody pre prípad, ak by ste si chceli pripraviť väčšie množstvo džúsu naraz. 2) Prevarte vodu. 3) Škoricu zalejte vriacou vodou, prekryte vrchnákom a nechajte lúhovať až dovtedy, kým je voda tak teplá, že sa už dá piť.

Domáca masť od bolesti kĺbov – kolien, lakťov a ramien INGREDIENCIE: med horčica soľ sóda (všetko po 1 polievkovej lyžici) POUŽITIE: Masť aplikujte na postihnuté oblasti, následne obaľte mikroténovým vrecúškom a vlnenou šatkou. Nechajte pôsobiť minimálne 1,5 – 2 hodiny. Najlepšie je aplikovať ju pred spaním. Masť uchovávajte v chladničke. Liečbu opakujte 4-5 dní. Jej účinok budete cítiť už po prvom použití.

Jarné zdravie z byliniek – I.: Zbierajte prvosienky, sedmikrásky a podbeľ! OCHORENIA DÝCHACÍCH CIEST: http://bylinky.biz/liecitel/dychanie.htm

VŠECHNO SE VŠÍM…/zuby, obličej/ |

Nejsilnější prostředek na imunitní systém z dob faraonů. K léčbě je používán přes 2000 let...

Zlaté mlieko: Lieči bolesti kĺbov, posilňuje svaly a hojí zapálené črevá