Zdraví

88 Piny3 fanoušků

Nevyhadzujte zbytočne peniaze za niečo, čo už teraz máte doma. Takto jednoducho môžete vyrobiť drahý doplnok výživy z niečoho, čo každý deň vyhadzujete!

recept je vhodný na akúkoľvek obnovu pečene 1 kg červenej cibule zomeľte na mäsovom mlynčeku alebo rozmixujte. Zmiešajte s 850 - 900 g cukru a nechajte 10 dní stáť v chladničke prikryté. Potom preceďte a denne si nadávkujte najmenej 3 lyžice, najviac však 8... Všetko záleži od závažnosti vášho ochorenia.. Recept je vhodný aj na ťažkú cirhózu pečene.

Bulharský profesor Hristo Mermerski zverejnil recept na liek, s pomocou ktorého sa mu podarilo vyliečiť už tisíce pacientov s rakovinou.

Hliníkové ošetrenie pre bolesti chrbta a bolesti kĺbov od Ruských a Čínskych liečiteľov | Top Magazín

Tento recept je hotový zázrak! Vylieči vaše kĺbové bolesti iba za jeden deň | Báječný lekár

Každý se rád pyšní zdravým chrupem. Kromě vzhledu krásných bílých zubů je důležitá také prevence před největším nepřítelem zubů a to je zubní kámen. I když se bohužel velmi často stává, že zubní kámen je příčinou pozdějších závažných onemocnění. Na to, jak se zbavit zubního kamene existuje spousta nápadů. Většina lidí samozřejmě preferuje zubního lékaře a je to v pořádku. Existuje ale také starý babský přípravek, který v boji se zubním kamenem dělá hotové zázraky.

Bleskový detox: Len jeden pohár tohto nápoja by mal vaše telo zbaviť všetkých toxínov!

Lékaři žasnou: Tento recept obnovuje klouby a kolena!

Prírodný čistič čriev: Pomože vám schudnúť, zlepší pleť a zastaví padanie vlasov | Chutne a zdravo | Preženu.sk

Pokud i vy trpíte zvýšeným množstvím tuku v krvi, je tento článek určen právě vám! Existuje mnoho důvodů, proč dochází ke zvýšení tuku v krvi.

Pinterest • Celosvětový katalog nápadů
Search