Barbora Gažiová

Barbora Gažiová

Barbora Gažiová
More ideas from Barbora
DIETA -Nápoj na dobrú noc, ktorý vás zbaví brušného tuku – výsledky zaručené! | Zdravie Magazín

Bedtime Drink that Reduces Tummy Fat Like Crazy-Results Guaranteed! 1 cucumber A bunch of parsley grated ginger ½ lemon cup water The instructions are really simple. You just combine all the ingredients in a juicer and process it well.

Každý má rád zdravé telo a peknú figúru. No moderný životný štýl v spojení s nie práve najlepším jedálničkom a nedostatkom fyzickej aktivity má za následok vrstvy tuku a dlhotrvajúcu obezitu. Rôzny ľudia tento problém riešia rôznymi spôsobmi. Disciplinovaní a vytrvalí ľudia sa rozhodnú pre pravidelné cvičenie, no sú tu aj takí, ktorí na fyzickú

There is no person who does not want a healthy body and sculpted figure. However, the modern way of life, which often includes irregular diet and lack of physical activity, leads to precipitation of…INTERESTING!

Potrebujete sa zbaviť „povianočných“ kíl? Pripravte si nápoj, ktorý rozpúšťa tuk

2 polievkové lyžice medu 1 polievkovú lyžicu škorice 250 ml vody

Tabata – senzačný spôsob chudnutia z Japonska si žiada iba 4 minúty denne! Myslíte si, že také niečo predsa nemôže byť pravda? Nie, nemýlime sa, rýchle špeciálne cviky krásne vymodelujú naše telo a rozpustia tukové vankúšiky v rekordnom čase! A ako to celé vlastne funguje? Princíp cvičenia Tabata: Cvičíme 20 sekúnd, a to tak rýchlo, …

Tabata – senzačný spôsob chudnutia z Japonska si žiada iba 4 minúty denne…

Butt Workout!

Daily Butt Workout 5 min a day? Uh yeah, 5 min a day for 10 years THEN you might look like this. Except with Varicose veins cuz I'll be almost 50 by then.

Brazilian Butt Workout... awesome ways to work out your butt!

30 Day Butt Challenge Workout Chart * This 30 day butt workout challenge has been designed to help you work your legs and butt muscles in one complete workout routine.