Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

Pribudol vám do rodiny nový člen v podobe vysnívaného auta? Alebo nedáte dopustiť na staršieho, ale osvedčeného štvorkolesového miláčika ktorý už má čo-to za sebou? Nech je tak či onak, každé auto vyžaduje vašu pozornosť a starostlivosť. Doprajte mu teda na zimu nový domov v podobe montovanej garáže na kľúč, ktorá ho ochráni pred nepriaznivým počasím! :)

pin 1

Montovaná garáž na kľúč - postavená za 6-8 hodín - sa môže stať novým a bezpečným domovom aj pre vášho štvorkolesového miláčika. Stačí si vybrať z našej širokej ponuky rozmerov a príslušenstva. Aký je váš názor na túto technológiu? :)

pin 1

Moderná garáž, ktorá perfektne zapadne do okolia* vášho domu.. *Fotografiu zaslal ďalší spokojný zákazník :)

Modern prefabricated garage.

Zaujíma vás ako vyzerá garáž či záhradný domček naživo? Tak práve v čase od 18.-21.8.2016 máte jedinečnú možnosť stretnúť sa s nami osobne a presvedčiť sa o kvalite našich stavieb na výstave Agrokomplex 2016 v Nitre. Tešíme sa na vás!

Dizajnová montovaná garáž na kľúč v sviežom žlto-antracitovom prevedení. Či myslíte, môže byť?

Aj tento rok vás opäť radi privítame pri prehliadke našej expozície na výstave Agrokomplex Nitra v čase od 18.-21.8.2016. Nájdete nás na vonkajšej ploche S (smerom ku pavilónu zvierat). Tešíme sa na vás!

Montovaná dizajnová dvojgaráž na kľúč aj pre luxusné vozidlá.

Dizajnová priechodná dvojgaráž na kľúč ako estetický doplnok záhrady. Páči sa Vám?

Nenašli ste v našej ponuke rozmer ktorý by vám vyhovoval? Žiadny problém! Postavíme vám garáž na mieru :)