Pinterest
Cottage s vajíčkem a pažitkou - DIETA.CZ

Cottage Cheese & Egg Salad - this is a slightly lighter version than your traditional egg salad. This version contains cottage cheese or farmer's cheese. As far as the herbs go, you can use chives, dill, parsley, and savory would work as well.

Hermelínová pomazánka (lepší jak kupovaná ) - Pracovní postup  Cibuli, hermelín, měkký salám, tavený sýr a vajíčka nakrájíme na jemno. Dáme do misky a přidáme majonézu (dávám min.2 lžíce) a sůl a pepř podle chuti.

Hermelínová pomazánka (lepší jak kupovaná ) - Pracovní postup Cibuli, hermelín, měkký salám, tavený sýr a vajíčka nakrájíme na jemno. Dáme do misky a přidáme majonézu (dávám min.2 lžíce) a sůl a pepř podle chuti.

Ak máte veľa cukiet, pripravte si do zásoby chutné nátierky na zimu. Cuketovú zmes môžete použiť na hrianky, ako omáčku k mäsu alebo dokonca aj ako dip k lupienkom.

Výborná cuketová pomazánka, ktorá vám vydrží celú zimu

Ak máte veľa cukiet, pripravte si do zásoby chutné nátierky na zimu.

Cottage s vajíčkem a pažitkou - DIETA.CZ

Egg Salad (called ' munavõi ' or 'egg butter' in Estonian) is a popular sandwich spread in Estonia. The traditional version contains just .

Červená repa je bohatá na vzácne živiny. Upravuje krvný tlak, srdcový tep, aktivuje tvorbu červených krviniek a odporúča sa ako prevencia rakoviny.

RECEPT na elixír pre imunitu: Fantastická cviklová nátierka

Ředkvičky nakrájíme na kolečka,vejce na malé kostky,spojíme majonézou.Přidáme hořčici sůl,pepř a paž...

Ředkvičky nakrájíme na kolečka,vejce na malé kostky,spojíme majonézou.Přidáme hořčici sůl,pepř a paž...

Pomazánka z nivy

Pomazánka z nivy

Quark, Top Recipes, Garlic