Kupované pracie prostriedky sú plné látok, ktoré môžu mať negatívne dôsledky na naše zdravie. Predovšetkým pokiaľ ide o malé deti, jedincov s citlivou pokožkou, alebo trpiacich kožnými ochoreniami. Navyše, tieto prípravky sú pomerne drahé a často neprinášajú taký výsledok, ako sľubuje výrobca. Vyrobte si spolu s nami domáci gélový čistiť, ktorý vás vyjde len na niekoľko centov a jeho výroba...

pin 7

Ako vyčistiť sčernalé striebro

pin 10

Rybenky, pavúky, mole či ďalší otravný lezúci a lietajúci podnájomníci v našich domovoch. Lámete si hlavu s tým, ako ich dostať z domu? Riešenie je jednoduché!

pin 36
heart 1

Fotopostup: Domáci gélový osviežovač vzduchu

pin 2

Kúpeľňa je pokiaľ ide o čistenie jedným z najnáročnejších priestorov v byte. Vzhľadom k vysokej vlhkosti vzduchu sú povrchy v kúpeľni znečistené povlakom a hrozí aj výskyt plesní. Tie sa tvoria na miestach, ktoré sú pri čistení ťažko dostupné a jedným z najčastejších …

pin 15
heart 3

Ako vyčistiť znečistené mriežky na sporáku? Stačia vám len 2 veci!

pin 71
heart 1

vybieľ si špáry medzi dlaždicami.. 7 šálok vody 1/2 šálky sódy bikarbóny … Čítať ďalej

Papier na pečenie je skvelá pomôcka do kuchyne. Ako je už z názvu jasné, tak sa primárne používa na pečenie. No má ešte niekoľko skvelých využití, o ktorých vie len málokto. Prečítajte si naše tipy.

pin 78
heart 4

Trápia vás zapáchajúce uteráky? Vyskúšajte overený trik šikovných gazdiniek.

pin 56
heart 1

Pozrite si skvelý trik, vďaka ktorému šúpanie tropického zeleného ovocia už nebude žiaden problém. zvládnete to za 3 sekundy.

Pinterest • Celosvětový katalog nápadů
Search